Galeria B&B

Wszystkie artykuły z tagiem: "Galeria B&B" w serwisie fotopolis.pl:
"Polska" Tomasza Wiecha w Bielsku-Białej
Galeria B&B w Bielsku Białej zaprasza na wystawę Tomasza Wiecha zatytułowaną "Polska". Wernisaż odbędzie się w piątek, 10 lutego o godz 18:00. Prace zainteresowango polskim "tu i teraz" fotografa będziecie mogli oglądać do 7 marca 2012 roku.
10 Lut 2012
Marcin Grabowiecki
0
Powarsztatowa wystawa w Galerii Fotografii B&B
Galeria Fotografii B&B z Bielska-Białej zaprasza na zbiorową wystawę "Lanckorona 2011", którą będziecie mogli oglądać do 9 lutego 2012. Swoje prace pokażą uczestnicy warsztatów fotografii ulicznej, które prowadził dziennikarz i fotograf - Bogdan Frymorgen.
18 Sty 2012
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa "Is(not)" w Bielsku-Białej
Bielska Galeria Fotografii B&B zaprasza na otwarcie wystawy kolektywu Sputnik Photos "IS(not)", które odbędzie się w piątek, 8 kwietnia o godz. 18:00. Polscy fotografowie i Islandzcy pisarze próbują odpowiedzieć na pytanie co tworzy współczesną Islandię.
4 Kwi 2011
Marcin Grabowiecki
0
Kalendarz Lavazza 2011 w Bielsku-Białej
Pierwszą galerią, która pokaże w Polsce fotografie, które znalazły się w prestiżowym kalendarzu Lavazza 2011 będzie bielska Galeria B&B prowadzona przez Inez i Andrzeja Baturo. Wernisaż w piątek 11 lutego o godz. 18:00. Prace Marka Seligera będziemy mogli oglądać do 9 marca bieżącego roku.
8 Lut 2011
Marcin Grabowiecki
0
"Miles Aldridge-Lavazza 2010" w Galerii Fotografii B&B
Jak co roku w Galerii Fotografii B&B będziemy mogli zobaczyć zdjęcia z najnowszego kalendarza Lavazza. Tematem przewodnim wydawnictwa jest tym razem muzyka. Prace Milesa Aldridge będziemy mogli oglądać od najbliższej soboty, 6 marca w Bielsku-Białej. Otwarcie dzień wcześniej o godz. 18:00.
4 Mar 2010
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa "Piątka" w Galerii B&B
"Piątka" to zbiorowa wystawa prac pięciu studentów z Pracowni Fotografii Kreacyjnej Wojciecha Prażmowskiego Wyższego Studium Fotografii PWSFTiT im. L. Schillera w Łodzi. Złoży się na nią 51 fotografii wykonanych w większości przypadków w klasycznej technice bromowej, od fotomontażu negatywowego po foto-kolaże oraz fotografie barwne. Bielska Galeria Fotografii B&B zaprasza na wernisaż wystawy, spotkanie z autorami oraz z Wojciechem Prażmowskim, które odbędzie się w piątek, 12 lutego o godz....
8 Lut 2010
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa Anny Edyty Przybysz "Sny" w Galerii B&B
Zapraszamy na wernisaż fotografii Anny Edyty Przybysz, który odbędzie się już jutro, 15 stycznia o godz. 18:00 w bielskiej Galerii B&B. Na cykl "Sny" składa się 60 fotografii, które zostały wykonane w podlaskich i mazurskich wsiach oraz miasteczkach. Ekspozycja będzie dostępna dla oglądających do 9 lutego.
14 Sty 2010
Marcin Grabowiecki
0
Bogdan Frymorgen "...młode życie, stary świat..." - wystawa w Galerii B&B
Galeria B&B w Bielsku-Białej zaprasza na wystawę fotografii Bogdana Frymorgena "...młode życie, stary świat...". Wernisaż odbędzie się w piątek, 8 maja o godzinie 18. Po otwarciu zaplanowano spotkanie z artystą.
7 Maj 2009
ms
0
Vasile Dorolti "Fotografia" - wystawa i wykład w Galerii B&B
Galeria B&B w Bielsku-Białej zaprasza na otwarcie wystawy rumuńskiego fotografa Vasile Dorolti. Wernisaż w piątek, 13 marca o godzinie 18. Po otwarciu wystawy organizatorzy zapraszają na wykład poświęcony pracom autora. Początek o godzinie 18.30.
11 Mar 2009
ms
0
Maciej Pisuk "Prawy brzeg" - wystawa i wykład w Galerii B&B
Galeria Fotografii B&B w Bielsku - Białej zaprasza na wystawę Macieja Pisuka "Prawy brzeg". Projekt dokumentalny, zrealizowany podczas zimy zeszłego roku w Warszawie, to opowieść o dzikich terenach prawego brzegu Wisły i jej mieszkańcach. Po wernisażu odbędzie się wykład autora zatytułowany "600 metrów od domu". Organizatorzy zapraszają w piątek, 13 lutego o godzinie 18.
12 Lut 2009
ms
0