Muzeum Ziemi PAN

Wszystkie artykuły z tagiem: "Muzeum Ziemi PAN" w serwisie fotopolis.pl:
Najlepsze zdjęcia przyrody w PAN Muzeum Ziemi w Warszawie
Do 2 kwietnia w PAN Muzuem Ziemi w Warszawie można oglądać najlepsze zdjęcia przyrodnicze wykonane przez członków Okręgu Mazowieckiego Związku Polskich Fotografów Przyrody.
6 Mar 2017
Maciej Luśtyk
0
Odkrywanie Biebrzy - wystawa fotografii przyrodniczej w PAN Muzeum Ziemi w Warszawie
Muzeum Ziemi w Warszawie zaprasza na wystawę "Odkrywanie Biebrzy". Ekspozycję powstałą z okazji 20-lecia istnienia Biebrzańskiego Parku Narodowego będzie można oglądać od 8 listopada do 1 grudnia.
7 Lis 2013
Marcin Grabowiecki
0
"Od Samarkandy do Siedlec" - fotografie Leona Barszczewskiego w Muzeum Ziemi PAN
Warszawskie Muzeum Ziemi PAN zaprasza na wystawę fotografii zatytułowaną "Leon Barszczewski (1849 - 1910) - od Samarkandy do Siedlec". Na zdjęciach podróżnika znajdują się obszary Azji Środkowej z lat 1876 - 1897.
8 Lis 2010
Michal Grzegorczyk
0
"Islandia" Izabeli Jaroszewskiej w Muzeum Ziemi PAN
Wystawa fotografii Izabeli Jaroszewskiej zatytułowana "Islandia" zostanie zaprezentowana w Muzeum Ziemi PAN w Warszawie. Zobaczymy na niej cykl czarno-białych panoramicznych fotografii, na których autorka próbuje oddać stan, który towarzyszył jej w trakcie pobytu na Islandii. Wernisaż odbędzie się w czwartek 6 maja o godz. 18:00.
4 Maj 2010
Marcin Grabowiecki
0
Raport "Młodzi i media"
Prezentujemy fragment obszernego raportu "Młodzi i media. Nowe media a uczestnictwo w kulturze"poświęcony fotografii.
1 Mar 2010
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa fotografii przyrodniczej w Muzeum Ziemi PAN
Muzeum Ziemi PAN w Warszawie, w dniach od 5 marca do 28 marca 2010 roku, zaprasza na kolejną edycję wystawy "Nasze Fascynacje". Zobaczymy na niej fotografie nagrodzone w konkursie na Fotografa Roku 2010, organizowanego przez Okręg Mazowiecki Związku Polskich Fotografów Przyrody.
1 Mar 2010
Marcin Grabowiecki
0
Fotografie przyrody - wystawa w Muzeum Ziemi PAN w Warszawie
Od 13 marca w Muzeum Ziemi PAN w Warszawie prezentowane będą najciekawsze fotografie nagrodzone w ostatniej edycji konkursu "Nasze fascynacje 2009". Konkurs po raz 8 został zorganizowany przez Okręg Mazowiecki Związku Fotografów Przyrody.
10 Mar 2009
ms
0
Wildlife Photographer of the Year 2008 - wystawa pokonkursowa
Muzeum Ziemi PAN w Warszawie zaprasza na finałową prezentację fotografii, nagrodzonych w 44 edycji konkursu Wildlife Photographer of the Year 2008. Konkurs, organizowany przez BBC Wildlife Magazine oraz Muzeum Historii Naturalnej w Londynie, to jedna z największych tego typu imprez na świecie. Wernisaż wystawy w czwartek, 8 stycznia o godzinie 18.
6 Sty 2009
ms
0