Bogdan Łopieński

Wszystkie artykuły z tagiem: "Bogdan Łopieński" w serwisie fotopolis.pl:
Wystawa "Czas wolny. Fotografie" w Zachęcie
Już w najbliższy poniedziałek, 12 sierpnia o godz. 19:00 w Zachęcie odbędzie się otwarcie wystawy "Czas wolny. Fotografie", na której zobaczymy prace Romualda Broniarka, Aleksandera Jałosińskiego, Bogdana Łopieńskiego, Jana Morka, Wojciecha Plewińskiego i Tadeusza Rolke. Fotografowie pokażą nam, jak spędzali czas wolny "obywatele" PRL-u.
7 Sie 2013
Marcin Grabowiecki
0
Spotkanie z Bogdanem Łopieńskim w Zachęcie
Zapraszamy na spotkanie z Bogdanem Łopieńskim towarzyszące wystawie "Ziemie podwójnie odzyskane. Bogdan Łopieński, Andrzej Tobis, Krzysztof Żwirblis". Spotkanie, które odbędzie się w czwartek, 19 kwietnia o godz. 18:00, poprowadzi Joanna Kinowska. Wstęp wolny.
16 Kwi 2012
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa "Ziemie podwójnie odzyskane" w Zachęcie
Zapraszamy do Zachęty na wystawę "Ziemie podwójnie odzyskane". To prezentacja trzech projektów artystycznych: Bogdana Łopieńskiego, Andrzeja Tobisa i Krzysztofa Żwirblisa. Każdy z twórców, na swój sposób, odnosi się do tematu peryferii. Otwarcie w piątek, 2 marca o godz. 19:00.
29 Lut 2012
Marcin Grabowiecki
0
Lata 60. w fotografiach Bogdana Łopieńskiego w DSH w Warszawie
Zapraszamy do warszawskiego Domu Spotkań z Historią, gdzie już jutro, 19 lipca o godz. 18:00 nastąpi otwarcie kolejnej wystawy. Tym razem zobaczymy jak lata 60. przedstawia na swoich fotografiach Bogdan Łopieński.
18 Lip 2011
Marcin Grabowiecki
0
Internetowa aukcja zdjęć Bogdana Łopieńskiego
Galeria Asymetria zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w internetowej aukcji zdjęć Bogdana Łopieńskiego. Na sprzedaż wystawiono prace reportażowe oraz porterty artystów, wykonane w latach 50-tych i 60-tych. Aukcja potrwa do 5 marca.
26 Lut 2009
ms
0
Bogdan Łopieński "Warszawa i warszawiacy, lata 1950/60/70" - wystawa w Galerii Asymetria
Galeria Asymetria w Warszawie zaprasza na otwarcie wystawy prac Bogdana Łopieńskiego, fotoreportera, autora licznych ujęć z czasów PRL-u. Na wystawie "Warszawa i warszawiacy, lata 1950/60/70" zaprezentowane zostaną fotografie mniej znanych widoków miasta oraz portrety osób związanych z Warszawą. Wernisaż z udziałem autora już w poniedziałek, 16 lutego o godzinie 18.
16 Lut 2009
ms
0
Spotkanie z Bogdanem Łopieńskim w Domu Dziennikarza w Warszawie
Klub Fotografii Prasowej SDP oraz Sigma Pro Centrum zapraszają na spotkanie z Bogdanem Łopieńskim - cenionym fotoreporterem. To kolejna diaporama z cyklu "Spotkania ze znanymi fotoreporterami". Spotkanie odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 15 grudnia o godz. 18:00.
11 Gru 2008
Michal Grzegorczyk
0