sling

Wszystkie artykuły z tagiem: "sling" w serwisie fotopolis.pl:
Vanguard Reno - torby i plecaki
W ofercie firmy Vanguard pojawiła się nowa seria toreb i plecaków Reno. W jej skład wchodzą dwie torby naramienne w różnych rozmiarach, plecak typu sling, a także klasyczny plecak dostępny w trzech wersjach rozmiarowych.
9 Cze 2014
Michal Grzegorczyk
0
Case Logic DCB308 - plecak typu "sling"
Firma Case Logic zaprezentowała średniej wielkości plecak fotograficzny typu "sling", czyli taki, który nosi się na jednym ramieniu i łatwo przesuwa na brzuch, gdy chce się sięgnąć po sprzęt. Model DCB308 sprawdzi się jesienią i zimą, gdyż został wyposażony w pokrowiec przeciwdeszczowy.
10 Paź 2011
Michal Grzegorczyk
0
Lowepro Classified Sling - dyskretnie i wygodnie
Lowepro skrzyżował dwie popularne serie toreb fotograficznych: dyskretne Classified i wygodne SlingShot. W ten sposób powstały dwie, różniące się pojemnością torby Classified Sling, które zachowały najważniejsze cechy pierwotnych konstrukcji - dyskretny wygląd i możliwość łatwego przekręcenia z pleców na brzuch.
12 Sie 2009
Michal Grzegorczyk
0
Kata 3in1 - trzy klapy, trzy sposoby noszenia
Firma Kata, znany producent plecaków, toreb i pokrowców, zaprezentowała nową linię plecaków typu "sling" nazwaną "3in1". Nazwa serii nawiązuje do potrójnej funkcjonalności plecaków. Można je nosić na dwóch ramionach, lub na jednym, do wyboru - lewym lub prawym. Do takiego systemu nośnego producent dostosował klapy dające dostęp do sprzętu - jedną, mniejszą umieszczono symetrycznie z obydwu boków, a drugą, większą - centralnie.
14 Paź 2008
Michal Grzegorczyk
0