7 lat fotopolis.pl

Wszystkie artykuły z tagiem: "7 lat fotopolis.pl" w serwisie fotopolis.pl:
Nagrody czytelników i redakcji Fotopolis.pl 2008 rozdane!
Nieco ponad trzy tygodnie temu zaprosiliśmy naszych czytelników do głosowania w plebiscycie na najlepsze produkty i wydarzenia artystyczne ostatnich dwunastu miesięcy. Znamy już wyniki tego plebiscytu. Ogłosiliśmy je wczoraj, podczas świętowania 7. urodzin Fotopolis.pl. Również wczoraj wręczyliśmy nagrody laureatom "Pięcioboju Fotograficznego".
30 Paź 2008
Michal Grzegorczyk
0
Plebiscyt na produkt i wydarzenie roku oraz ankieta urodzinowa fotopolis.pl - edycja 2008
Już po raz czwarty zapraszamy naszych czytelników do głosowania na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne ostatnich 12 miesięcy. Kolejny raz możecie zagłosować na sprzęt fotograficzny i wydarzenia artystyczne, które Waszym zdaniem zasługują na Waszą - czytelników fotopolis.pl - nagrodę. Zapraszamy także do corocznej, urodzinowej ankiety czytelników fotopolis.pl, w której możecie podzielić się z nami Waszym zdaniem na temat fotopolis.pl. Tylko do 27 października!
7 Paź 2008
Michał Sułkiewicz
0
Fotopolis.pl ma 7 lat!
No i kolejny rok zleciał - mamy 7 lat! Od 2001 roku niezmiennie dostarczamy Wam najnowszych, wiarygodnych i rzetelnych informacji ze świata fotografii. Codziennie na naszych stronach możecie znaleźć wszystko, co może zainteresować każdego, kto weźmie do ręki aparat: od zwykłego wakacyjnego fotografa, poprzez pasjonata fotografii, a skończywszy na profesjonaliście.
6 Paź 2008
Michał Sułkiewicz
0