Zeiss ZE

Wszystkie artykuły z tagiem: "Zeiss ZE" w serwisie fotopolis.pl:
Sony Carl Zeiss Sonnar T* E 24 mm f/1,8 ZA - test
Użytkownicy bezlusterkowców Sony z matrycą APS-C, którzy chcieliby fotografować "jasną trzydziestkąpiątką" mogą skorzystać z modelu Sony Carl Zeiss Sonnar T* E 24 mm f/1,8 ZA. Przekonajcie się jak ten obiektyw poradził sobie z naszą procedurą testową.
9 Paź 2014
Michal Grzegorczyk
0
Carl Zeiss Distagon T* 25mm f/2 ZE i ZF.2
Carl Zeiss zapowiedział nowy obiektyw Distagon T* 25mm f/2 z mocowaniemi ZE (Canon) i ZF.2 (Nikon). Ta szerokokątna stałka trafi na rynek jeszcze przed końcem roku.
27 Paź 2011
Michal Grzegorczyk
0
Zeiss Distagon T* 18mm f/3,5 z bagnetem Canon EF - znana cena
Zeiss Distagon T* 18mm f/3.5 pierwotnie byl dostępny z mocowaniem Nikon-F i Pentax-K. O planach wypuszczenia wersji z bagnetem Canon EF dowiedzieliśmy się wiosną tego roku. Dziś producent ujawnił cenę i dokładniejszy termin dostępności.
14 Wrz 2009
Michal Grzegorczyk
0
Zeiss ZE - EF od Zeissa
Firma Zeiss oficjalnie potwierdziła, że kolejnym mocowaniem, z którym dostępne będą jej obiektywy jest bagnet EF Canona. Na początek będą to dwa instrumenty: Planary o świetle f/1,4 i ogniskowych 50 i 85 milimetrów. Przy okazji poinformowano o przygotowaniu nowego szerokokątnego Distagona 21 mm f/2,8.
15 Wrz 2008
Michal Grzegorczyk
0
Przed Photokiną - plotki, przecieki i spekulacje
Photokina, najważniejsze targi branży fotograficznej, zbliżają się wielkimi krokami. Producenci już teraz starają się zwrócić uwagę klientów na własne marki, a przede wszystkim na swoje nowe produkty. W ostatnich dniach miał miejsce wysyp plotek, nieoficjalnych zapowiedzi, przecieków i "niepotwierdzonych wiadomości z wiarygodnych źródeł". Zapraszamy do krótkiego przeglądu tych informacji.
8 Wrz 2008
Michal Grzegorczyk
0