iPod

Wszystkie artykuły z tagiem: "iPod" w serwisie fotopolis.pl:
CamRanger - bezprzewodowe sterowanie lustrzankami Canona i Nikona
CamRanger to urządzenie pozwalające na bezprzewodowe sterowanie lustrzankami Canona i Nikona, które nie posiadają Wi-Fi, za pomocą smartfonów i tabletów z systemem operacyjnym iOs.
21 Gru 2012
Patrycja Tuszyńska
0
iP-PJ Transfer - integracja Coolpiksa S1200pj z urządzeniami iOS
Nikon udostępnił aplikację iP-PJ Transfer, która znacząco poprawia współpracę kompaktu z wbudowanym projektorem Nikon Coolpix S1200pj z urządzeniami z systemem iOS - iPhonem, iPadem i iPodem Touch.
18 Lis 2011
Michal Grzegorczyk
0
PhotoFast i-FlashDrive
PhotoFast i-FlashDrive to przenośna pamięć do iPhona i innych urządzeń Apple wyposażona w złącze USB. Umożliwia przechowywanie, przeglądanie i zarządzanie plikami. Pamięć i-FlashDrive jest dostępna w trzech pojemnościach 8, 16 i 32 GB.
29 Lip 2011
Marcin Falana
0
BlueSLR - zdalne wyzwalanie migawki iPhonem
Firma XEquals zaprezentowała urządzenie blueSLR, umożliwiające sterowanie lustrzanką za pomocą iPhone'a, iPoda lub iPada. Niewielki moduł wpięty w gniazdo aparatu komunikuje się z urządzeniem z systemem iOS za pomocą technologii Bluetooth.
9 Gru 2010
Michal Grzegorczyk
0
ZoomIt - czytnik kart SD do iPhone'a
Firma zoomMediaPlus zapowiedziała wprowadzenie na rynek czytnika kart SD do iPhone'a (oraz iPoda Touch). Równocześnie do AppStore'a trafiła darmowa aplikacja obsługująca czytnik od strony telefonu. Koncern Apple przy okazji premiery iPada poinformował o podobnym czytniku - nie jest jednak jasne, czy będzię on współpracował z iPhonem/iPodem Touch.
9 Lut 2010
Michal Grzegorczyk
0
Photoshop w iPhonie
Adobe wyszło naprzeciw użytkownikom iPhonów (oraz iPodów Touch) i przygotowało mobilną wersję swojej sztandarowej aplikacji - Photoshopa. Oczywiście program oferuje jedynie niewielki procent funkcjonalności pierwowzoru, ale i tak można się spodziewać, że będzie hitem AppStore'a. Przede wszystkim dlatego, że jest darmowy.
12 Paź 2009
Michal Grzegorczyk
0
Tiffen Photo fx 2.0 - filtry na iPhone'a
Tiffen to producent akcesoriów fotograficznych, a w szczegolności wszelkich filtrów, soczewek i konwerterów. To również producent popularnej aplikacji Tiffen Photo fx na iPhone'a lub iPod'a Touch, która symuluje zastosowanie któregoś z ponad 60 prawdziwych filtrów. Dodatkowo w programie można też znaleźć ponad 600 gotowych zestawów ustawień. Właśnie się ukazała druga wersja Photo fx.
26 Sie 2009
Michal Grzegorczyk
0
OnOne DSLR Camera Remote - iPhone sterujący lustrzankami
Użytkownicy iPhone'ów (oraz iPodów Touch) mogą już pobrać z App Store program DSLR Camera Remote stworzony przez firmę OnOne. Z jego pomocą użytkownik może bezprzewodowo sterować lustrzanką podłączoną do komputera. Na razie aplikacja działa jedynie z aparatami Canona, choć producent zapowiada już rozwinięcie projektu i współpracę z Nikonami.
2 Cze 2009
Michal Grzegorczyk
0
PhotoCalc - fotograficzny kalkulator na iPhone'a
Użytkowników iPhone'a i iPoda Touch może zainteresować niewielki program PhotoCalc firmy Adair Systems. Jak się łatwo domyślić jest to poręczny kalkulator fotograficzny pozwalający wyliczać ekspozycję podczas fotografowania z fleszem czy liczyć zakres głębi ostrości. Wyposażono go także w niewielki słownik terminów związanych z fotografią.
18 Sie 2008
Michal Grzegorczyk
0