Informator - wystawy fotograficzne kwiecień 2008

Pomimo kilku interesujących wystaw, ten miesiąc wygląda dość spokojnie, brak w nim spektakularnych światowych ekspozycji. Na uwagę na pewno zasługuje najnowszy projekt Pawła Żaka prezentowany w warszawskiej Galerii Luksfera oraz dwie wystawy fotografii pejzażowej w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu. Ten miesiąc można określić jako "cisza przed burzą"... majową.


Wrocław

DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM INFORMACJI KULTURALNEJ
Rynek-Ratusz 24
Od 7 marca czynna jest wystawa: Reportaż z premiery wystawy Republika bananowa. Ekspresja lat 80. Ekspozycja zawiera: serwis fotograficzny z wernisażu wystawy wraz z dokumentacją prezentowanych prac, pokaz filmów artystycznych i dokumentów z lat 80., promocyjny pokaz unikatowego albumu wystawy, informacje o uczestnikach wystawy oraz kolejnych miejscach jej ekspozycji w Polsce. Wystawa czynna będzie do 6 kwietnia.

DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM FOTOGRAFII 'DOMEK ROMAŃSKI'
pl. Bp Nankiera 8
galeria czynna od poniedziałku do soboty w godz. 10.00-18.00
Jindřich Štreit Cykl Związki czeskiego artysty można oglądać do końca kwietnia 2008.


Trójmiasto

GDAŃSKA GALERIA FOTOGRAFII
Ul. Grobla I 3/ 5, Gdańsk
Otwarcie wystawy "U Maryny bal 1968" nastąpi 16 marca 2008 roku o godzinie 17:00. Wystawa czynna będzie do 15 maja 2008.

GALERIA KRZYWEGO DOMKU W SOPOCIE
ul. Haffnera 6
W dniach 4.04 - 4.05.2008 czynna będzie wystawa W stronę człowieka autorstwa Henryka Malesa.


Bielsko-Biała

GALERIA FOTOGRAFII B&B
ul. Drobniewicza 26
Stanko Abadić Fotografie chorwackiego twórcy można oglądać od 4 kwietnia do 6 maja 2008 roku.

Komentarze
Polecane artykuły
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1
Panasonic Lumix GX9 - test aparatu
4 Mar 2019
GX9 to topowy model z „dalmierzowej” serii Lumix GX. Mocna specyfikacja, zamkniętą została w kompaktowym i solidnym body, a atutem jest też niewątpliwie atrakcyjna cena i bogactwo dostępnej optyki. Zobaczmy jak ten stylowy maluch sprawdza się w praktyce.
1