Informator - wystawy fotograficzne grudzień 2005

0
Marta Sinior
5 Grudzień 2005
Artykuł na: 2-3 minuty
Ponad 80 wystaw fotograficznych w 24 miastach Polski czeka w grudniu na miłośników fotografii. Napewno warto zobaczyć wystawę "Energia przekazu. Mikołajczyk, Robakowski, Rytka" prezentowaną obecnie w Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie.
Białystok

GALERIA SPODKI
ul. Św. Rocha 14
Otwarcie wystawy Jana Pohribnego Kamienne anioły nastąpi 17 listopada 2005 roku. Przeczytaj więcej w dziale wystawy.

GALERIA STOTRZYNAŚCIE
w budynku Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu
ul. Świerkowa 20
Wernisaż wystawy Michała Macioszczyka Dystanse odbędzie się 18 listopada 2005 roku o godzinie 17. Przeczytaj więcej w dziale wystawy.


Kielce

GALERIA FOTOGRAFII
ul. Planty 7
Wystawa pokonkursowa Sacrum i profanum w obiektywie zostanie otwarta 17 października 2005 roku o godzinie 18. Przeczytaj więcej w dziale wystawy.


Grudziądz

GALERIA AKCENT
ul. Wybickiego 38/40
Wernisaż wystawy Szlachetna architektura i pejzaż autorstwa Macieja Kastnera odbędzie się 27 października 2005 roku o godzinie 18.


Olsztyn

MUZEUM WARMII I MAZUR
26 października 2005 roku o godzinie 18 zostanie otwarta wystawa Energia przekazu. Mikołajczyk, Robakowski, Rytka . Ekspozycja potrwa do grudnia 2005 roku. Przeczytaj więcej w dziale wystawy.


Słupsk

BASZTA CZAROWNIC
al. F. Nullo 8
Wystawa zbiorowa zatytułowana Niewygodne zostanie otwarta 12 grudnia 2005 roku o godzinie 18. Artyści biorący udział w wystawie: Łukasz Gronowski, Daniel Rumiancew, Jacek Kołodziejski, Anna Łoskiewicz. Wystawa eksponowana będzie do 22 stycznia 2006 roku.


Żory

GALERIA FOTOGRAFII
ul. Klimka G-2
Od 7 listopada 2005 roku eksponowana jest wystawa Maryli Marcol Ileż to widoków....


Olza

GALERIA NA SALI
Wiejski Dom Kultury
ul. Szkolna 7
Otwarcie wystawa fotografii Krzysztofa Łapki Impresje cerkiewne nastąpi 8 grudnia 2005 roku o godzinie 18. Wystawa prezentowana jest do końca grudnia. O wystawie Impresje cerkiewne przeczytasz więcej w dziale wystawy.


Izabelin

CENTRUM EDUKACJI KAMPINOWSKIEGO PARKU NARODOWEGO
ul. Tetmajera 38
10 grudnia 2005 roku o godzinie 10 nastąpi otwarcie festiwalu Wizje Natury oraz odbędą się pokazy konkursowe członków ZPFP. O festiwalu Wizje Natury przeczytasz więcej w dziale wystawy.


Cieszyn

GALERIA SZARA
ul. Srebrna 1
Do 15 grudnia 2005 roku prezentowane są fotografie autorstwa Andrzeja P. Florkowskiego Przestrzenie.


Jeśli organizujesz wystawę fotografii lub pokaz slajdów w dowolnym mieście w Polsce lub posiadasz o takim przedsięwzięciu informacje - skontaktuj się z nami!

Następna

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Jesienna promocja plecaków Shimoda i zupełnie nowa linia Action X
Jesienna promocja plecaków Shimoda i zupełnie nowa linia Action X
Wygoda i bezkompromisowa funkcjonalność nawet w najtrudniejszych warunkach - jeżeli w wyborze sprzętu fotograficznego kierujecie się tą zasadą, plecaki Shimoda mają spełnić Wasze oczekiwania....
0
0
Zimowy cashback Sony - aparaty i obiektywy taniej do 2000 zł
Zimowy cashback Sony - aparaty i obiektywy taniej do 2000 zł
Rusza najnowsza promocja cashback na aparaty Sony. Do 2 lutego można uzyskać zwrot części pieniędzy wydanych na poszczególne korpusy, obiektywy i zestawy sprzętu....
78
2
Artysta w fazie tworzenia – wystawa zdjęć Mikołaja Smoczyńskiego w MOCAK-u
Artysta w fazie tworzenia – wystawa zdjęć Mikołaja Smoczyńskiego w MOCAK-u
Malarz, rysownik, performer, tworzył też obiekty i instalacje, fotografując wykreowaną przez siebie rzeczywistość. W 10. rocznicę śmierci Mikołaja Smoczyńskiego będziemy mieli możliwość...
0
0