Wystawa studentów EAF + slide show Jaroszewskiej

Europejska Akademia Fotografii zaprasza do warszawskiej galerii Biosfeera na wystawę fotografii studentów II roku powstałych pod kierunkiem mistrzów fotografii takich jak: Tomasz Tomaszewski, Izabela Jaroszewska i Jacka Poremby. Podczas wernisażu zaplanowano również pokaz slajdów dyrektor szkoły Izabeli Jaroszewskiej.

Natomiast o godzinie 21. 30 odbędzie się pokaz slajdów dyrektora Europejskiej Akademii Fotografii Izabeli Jaroszewskiej zatytułowany Ex oriente Lux - Światło ze wschodu.W prezentowany slide show Izabeli Jaroszewskiej zobaczymy barwne fotoreportaże z Jerozolimy, Tybetu i Chin, które przede wszystkim obrazują duchowość i metafizyczny klimat wschodu.

fot. Izabela Jaroszewska

O cyklu pisze sama autorka Izabela Jaroszewska:

Pokaz slajdów obejmuje moje dwie tegoroczne podróże będące częścią cyklu "De Profundis", nad którym pracuję od 2001 roku. Odwiedzałam miejsca uznawane w różnych kulturach za "święte", przepełnione modlitwą i duchową energią. W marcu tego roku w okresie Wielkiej Nocy fotografowałam Jerozolimę i Betlejem związane z tradycją judeochrześcijańską i islamem. W maju celem mojej pielgrzymki była Góra Emei i Leshan w Chinach i klasztory Drepung, Sera, Potala w Tybecie.

Wernisaż prac Studentów II roku Europejskiej Akademii Fotografii oraz pokaz slajdów Izabeli Jaroszewskiej odbędzie się w czwartek 23 czerwca 2005 roku o godzinie 19.30 w warszawskiej restauracji wegetariańskiej i galerii sztuki Biosfeera (Al. Niepodległości 80; wejście od ulicy Odyńca).


Czytaj także:
Wystawa dyplomowa studentów EAF czytaj...


Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
3
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
2
Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - test obiektywu
31 Maj 2019
Dziś przyglądamy się bliżej Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - szkłu, na które długo czekali miłośnicy szerokiego kąta. Kompaktowa i uszczelniona budowa, zaawansowana optyka i szybki AF mają być sporymi zaletami tego modelu.
4
Tenba Shootout II 24L - test plecaka
29 Maj 2019
Dziś sprawdzamy czy plecak Shootout II 24L to propozycja Tenby właściwa dla profesjonalnego fotografa.
0