Informator - wystawy fotograficzne czerwiec 2005

Także i w tym miesiącu nie zabraknie festiwalu fotografii, tym razem zapraszamy do Bielska-Białej. Foto Art Festival to prawie 30 wystaw artystów z całego świata, m.in.: Eikoha Hosoe z Japonii, Sarah Saudek z Czech czy Ami Vitale z USA. Każdy z artystów na festiwalu zaprezentuje wystawę dotąd niepokazywaną w Polsce i to jest chyba wystarczająca zachęta dla miłośników fotografii. Na uwagę zasługuje również ekspozycja w warszawskiej galerii 65 Davida Michaela Kennedy'ego i Tomka Niewiadomskiego, mistrza i ucznia zatytułowana "Jedna pasja dwie wizje".
Skomentuj Kopiuj link
Posłuchaj
00:00

Katowice

GALERIA KATOWICE

ul. Warszawska 5, Katowice

Wystawa Fotografie ośmiu młodych twórców z Warszawy prezentowana będzie w dniach 18 maja - 3 czerwca 2005 roku. Przeczytaj więcej w dziale wystawy.

Wystawa fotografii Fotomaki autorstwa Antoniego Kreis prezentowana jest od 8 czerwca 2005 roku.

GALERIA PUSTA

Górnośląskie Centrum Kultury

ul. Plac Sejmu Śląskiego 2

czynna od wtorku do niedzieli w godzinach od 12.oo do 17.oo

Wystawa fotografii Piotra Chojnackiego zatytułowana Kontury realności prezentowana będzie do 5 czerwca 2005 roku.

Wystawa Jerzego Wierzbickiego zatytułowana Gdańsk Suburbia 1995-2004 czynna będzie do końca czerwca 2005 roku.

GALERIA ANTRAKT MIEJSKI

Dom Kultury Szopienice

ul. Hallera 28

Wystawa Janusza Musiała zatytułowana Oblicza światła otwarta jest od 17 czerwca 2005 roku. Przeczytaj więcej w dziale wystawy.

Kielce

GALERIA FOTOGRAFII BWA

ul. Planty 7

poniedziałek - piątek w godz. 11.00 - 16.00,

we wtorki, środy i czwartki 11.00 - 17.00,

w soboty i niedziele galeria nieczynna

Wystawa fotografii studentów Instytutu Edukacji Plastycznej Akademii Świętokrzyskiej prezentowana jest od 30 maja do 17 czerwca 2005 roku.

Komentarze
logo logo
Magazyny
Zamów