Informator - wystawy fotograficzne w sierpniu 2004

Niemal 50 ekspozycji w 13 miastach Polski, a wśród nich Pięciolecie Pozytywu i Edward Hartwig w Warszawie, Galeria Bezdomna i Krzysztof Gierałtowski w Poznaniu oraz World Press Photo w Sopocie. Prezentujemy sierpniowy przegląd ekspozycji.
Kraków

MUZEUM HISTORII FOTOGRAFII
ul. Józefitów 16, tel (12) 634 59 32
www.mhf.krakow.pl
Wystawa Przełamywać bariery, budować mosty. Wojna na fotografiach polskiego i niemieckiego żołnierza od 4 czerwca do 19 września.

KLUB BARAKA
Plac Nowy / Warszauera (Kazimierz)
Wystawa fotografii Spiritualite Urbaine / Duchowość Miejsca Michela Spinglera. Autora pochodzi z Francji, obecnie pracuje dla agencji Associated Press. Czynna od 7 lipca do 18 sierpnia 2004. Czytaj więcej w dziale wystawy.

MULTIKINO
ul. Dobrego Pasterza 128
Od 11 do 23 sierpnia 2004 wystawa fotografii z projektu Canon i PCK Po drugiej stronie obiektywu. Przeczytaj więcej w dziale wystawy

GALERIA ZPAF
ul. Tomasza 24,
pn-pt. 12-17
Wystawa fotografii Doroty Bylicy od 4 sierpnia. Przeczytaj więcej w dziale wystawy.

CAFE MŁYNEK
Plac Wolnica 7 na Kazimierzu
Krakowska edycja wspólnego projektu fotograficzno-poetyckiego trójki artystów. Wernisaż odbędzie się 21 sierpnia o godzinie 19:00.

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
5
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0