Informator - wystawy fotograficzne w sierpniu 2004

Niemal 50 ekspozycji w 13 miastach Polski, a wśród nich Pięciolecie Pozytywu i Edward Hartwig w Warszawie, Galeria Bezdomna i Krzysztof Gierałtowski w Poznaniu oraz World Press Photo w Sopocie. Prezentujemy sierpniowy przegląd ekspozycji.
Kraków

MUZEUM HISTORII FOTOGRAFII
ul. Józefitów 16, tel (12) 634 59 32
www.mhf.krakow.pl
Wystawa Przełamywać bariery, budować mosty. Wojna na fotografiach polskiego i niemieckiego żołnierza od 4 czerwca do 19 września.

KLUB BARAKA
Plac Nowy / Warszauera (Kazimierz)
Wystawa fotografii Spiritualite Urbaine / Duchowość Miejsca Michela Spinglera. Autora pochodzi z Francji, obecnie pracuje dla agencji Associated Press. Czynna od 7 lipca do 18 sierpnia 2004. Czytaj więcej w dziale wystawy.

MULTIKINO
ul. Dobrego Pasterza 128
Od 11 do 23 sierpnia 2004 wystawa fotografii z projektu Canon i PCK Po drugiej stronie obiektywu. Przeczytaj więcej w dziale wystawy

GALERIA ZPAF
ul. Tomasza 24,
pn-pt. 12-17
Wystawa fotografii Doroty Bylicy od 4 sierpnia. Przeczytaj więcej w dziale wystawy.

CAFE MŁYNEK
Plac Wolnica 7 na Kazimierzu
Krakowska edycja wspólnego projektu fotograficzno-poetyckiego trójki artystów. Wernisaż odbędzie się 21 sierpnia o godzinie 19:00.

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8