Informator - wystawy fotograficzne w październiku 2003

0
Marta Majewska
3 Październik 2003
Artykuł na: 2-3 minuty
Prezentujemy ponad 70 wystaw fotograficznych, które w październiku prezentowane będą w kilkunastu miastach Polski. W tym miesiącu zdecydowanie najwięcej dzieje się w Krakowie, gdzie 20 października rozpoczyna się Festwial "Miesiąc Fotografii". Ale to nie jedyne wydarzenie października...
Bydgoszcz

KLUB WIATRACZEK
ul. Podolska 15
Wystawa fotografii Czas zmiany autorstwa Ryszarda Duczyca. Autor fotografuje od dwóch lat, kierując swoje zainteresowania ku fotografii ludzi pod różną postacią - najczęściej reportażu.
Jak pisze: ...taka jest wlasnie ta wystawa - ludzie, farba, pedzle i... zmagania ze sciana ;) czyli kilkanascie zdjec przedstawiajacych zmiane wizerunku i odnowe klubu Wiatraczek. Wystawa czynna od 29 października do odwołania.

Szczecin

ZAMEK KSIĄŻĄT POMORSKICH
ul. Korsarzy 34, tel 434 73 91
Galeria Gotycka
www.zamek.szczecin.pl
Od 5 września do 2 listopada wystawa fotografii Adama Bujaka Pielgrzymki polskie.

Stargard Szczeciński

MUZEUM MIEJSKIE
Rynek Staromiejski 2-4
Wstęp bezpłatny
Wystawa fotograficzna "Historia pod tytułem Newsweek" od 16 października do 16 listopada 2003.

Zamość

GALERIA FOTOGRAFII "RATUSZ"
Rynek Wielki 13
Wystawa fotografii Janusza Puławskiego Mały Wielki Świat organizowana przez Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne. Wernisaż w piątek, 3 października o godzinie 14.00.

Zielona Góra

GALERIA PROJEKT - URZĄD MIEJSKI
ul. Podgórna 22
XVII Ogólnopolska powarsztatowa wystawa fotografii Broniszów 2003. Wernisaż w piątek, 10 października 2003 o godzinie 17.00. Po wernisażu o godzinie 19.20 wyjazd autobusem PKS na spotkanie przy kominku na zamku w Broniszowie (konieczne śpiwory).

Bielsko-Biała

GALERIA B&B
ul. 1 Maja 12, tel. (0 33) 81 40 955
www.baturo.com.pl
Wystawa fotografii Zbigniewa Łagockiego. Wernisaż i spotkanie z autorem w piątek, 3 października o godzinie 18.00. Wystawa czynna jest do 5 listopada 2003.

Zakopane

MUZEUM HARCERSKIE im. Olgi i Andrzeja Małkowskich
ul. Droga do Rojów 6
Wystawa fotograficzna przygotowana przez Zuchy, Harcerki i Harcerzy z ZHR Zakopane Wróci z lata wspomnień parę... (harcerskie wakacje 2003). Wernisaż w sobotę, 18 października o godzinie 16.00.

Jeśli organizujesz wystawę fotografii lub pokaz slajdów w dowolnym mieście w Polsce lub posiadasz o takim przedsięwzięciu informacje - skontaktuj się z nami!

Następna

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Warsztaty fotograficzne z Bownikiem w IFF
Warsztaty fotograficzne z Bownikiem w IFF
Chcesz poznać nowe trendy i spojrzenia na fotografię? Weź udział w dwudniowych warsztatach z Bownikiem, organizowanych przez Instytut Fotografii Fort. Zgłoszenia tylko...
1
0
Edycje IFF to okazja na zakup prac wyróżniających się twórców młodego pokolenia
Edycje IFF to okazja na zakup prac wyróżniających się twórców młodego pokolenia
W piątek, w ramach otwarcia Warsaw Gallery Weekend 2019, Instytut Fotografii Fort przedstawi nowość - Edycje IFF. To fotografie wyróżniających się twórców młodego i...
7
0
Startuje wystawa pokonkursowa Leica 6x7 Award 2019
Startuje wystawa pokonkursowa Leica 6x7 Award 2019
„Czy Orzeł wylądował?” - tak brzmiał motyw przewodni konkursu zorganizowanego przez Leica 6x7 Gallery i łódzką filmówkę na uczczenie 50-lecia „rzekomego” lądowania na...
6
0