Informator - wystawy fotograficzne lipiec 2003

Na okres wakacji galerie i muzea przygotowały kilka ciekawych propozycji, takich jak wystawa Reality Check w krakowskim Bunkrze Sztuki czy ekspozycja Sergiusza Sachno i Ryszarda Kaczmarskiego w łódzkim kinie Cytryna. Interesująca jest także inicjatywa Biura Wystaw Artystycznych w Zielonej Górze, które na dworcu PKP przygotowało Wystawę dla podróżnych.
ŚLĄSK

GALRIA SZYB WILSON
ul. Oswobodzenia 1 (dojazd autobusem linii 30 z dworca PKP), Katowice
Do 8 lipca 2003 prezentowane będą prace absolwentów Katowickiego Studium Fotograficznego. Przeczytaj więcej w dziale wystawy.

MBP filia nr 30
ul. Rybnicka 11, tel 032 2551357, Katowice Piotrowice
Wystawa fotografii Mirosławy Kiełkowskiej Intymne zapatrzenie prezentowana będzie do 25 lipca 2003 roku. Przeczytaj więcej w dziale wystawy.

GALERIA NA ANTRESOLI
w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej
ul. Świerczewskiego 1 w Łaziskach
Wystawa fotografii Joanny Mrówki Gdzieś w Indonezji czynna będzie do 25 lipca 2003. Przeczytaj więcej w dziale wystawy.

FILIA MIEJSKIEGO DOMU KULTURY SZOPIENICE
ul. Obrońców Westerplatte 10, Katowice - Szopienice
codziennie 9.00-18.00
Wystawa fotografii Jacka Lidwina Zdjęcia zrobione w Szopienicach, na których są ludzie czynna bedzie do 11 lipca 2003. Przeczytaj więcej w dziale wystawy.

Częstochowa

GALERIA FOTOGRAFII ART-FOTO
przy Regionalnym Ośrodku Kultury
ul. Ogińskiego 13a
www.rok.cz.pl
Wystawa fotografii Patrycji Orzechowskiej.

MUZEUM CZĘSTOCHOWSKIE
PAWILON WYSTAWOWY
Park im. Stanisława Staszica
Wernisaż wystawy Mariusza Hermanowicza Fotografie 1968 - 2002 odbędzie się 4 lipca, o godzinie 17.00.

Łódź

KINO CYTRYNA
ul. Zachodnia 81
W lipcu w kinie Cytryna obejrzeć można dwie wystawy, które prezentowane są w ramach festiwalu sztuki fotograficznej "Fotoimage - lato 2003". Na widowni i w holu prezentowana będzie fotografia reklamowa Sergiusza Sachno . Natomiast w kawiarni wystawiane są fotografie Ryszarda Kaczmarskiego Miejsca światłem malowane. Przeczytaj więcej w dziale wystawy.

GALERIA ŁÓDZKIEGO TOWARZYSTWA FOTOGRAFICZNEGO
ul. Piotrkowska 102
pon.-pt. 11-19, sob. 10-14
Wystawa podsumowująca konkurs "Zdjęcie miesiąca" organizowanego przez ŁDK w terminie wrzesień 2002 - czerwiec 2003. Do 21 lipca 2003

GALERIA SPORTU I TURYSTYKI
ul. ks. Skorupki 21
Wystawa fotografii Grzegorza Kalisiaka Zatrzymane w kadrze.

GALERYJKA OLIMPIJKA
BPiT "Olimp"
ul. Piotrkowska 12
Wystawa fotografii Piotra Rosińskiego Podwójny świat.

GALERIA SZTUKI CDN
MOK, Konstantynów
Do końca wakacji prezentowana będzie wystawa fotograficzna pt. Konstantynów - moje miasto.

GALERIA MANHATTAN
ul. Wigury 15
Kobieta na duszę to projekt artystyczno-społeczny Galerii Manhattan, która zaprosiła kilkoro artystów z całej Polski, by spróbowali przedstawić w swych pracach życie łódzkich kobiet.

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
11
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8