Wystartowała promocja na teleobiektywy Tamron. Dysk SSD Lexar Gratis!

Autor: Redakcja Fotopolis

4 Marzec 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Zamierzasz kupić teleobiektyw? Teraz przy zakupie obiektywu Tamron 150-600 mm f/5.0-6.3 Di VC USD G2 otrzymasz przenośny dysk SSD firmy Lexar za darmo.

Konieczność bezpiecznego przechowywania plików to jeden z ważniejszych elementów pracy współczesnego fotografa zwłaszcza, jeżeli poruszamy się w wymagających warunkach i terenie. Wspólna promocja marek Tamron i Lexar z pewnością jest odpowiedzią na potrzeby rynku w tym zakresie.

Focus Nordic Poland, wyłączny dystrybutor Tamron w Polsce wprowadził nową promocję na sprzęt tej marki. Przy zakupie obiektywu Tamron 150-600 mm f/5.0-6.3 Di VC USD G2 z mocowaniem Canon lub Nikon, każdy użytkownik otrzyma dysk SSD Lexar o pojemności 500 GB!

Lexar SSD SL200 Pro 500 GB to elegancki i cienki dysk odporny na upuszczenia, wstrząsy i wibracje. Zawiera zaawansowane rozwiązanie bezpieczeństwa z 256-bitowym szyfrowaniem AES oraz łączność poprzez USB Type-C. Pod względem wydajności cechuje go prędkość transferu do 550 MB/s oraz prędkość zapisu do 400 MB/s. Wartość dysku poza promocją to 300 zł.

Teleobiektyw Tamron plus dysk Lexar - szczegóły promocji

Promocja trwa do 30 kwietnia 2021 r. lub do wyczerpania zapasów. Nie warto zatem zwlekać z zakupem.

Dealerzy Tamron biorący udział w promocji to: Fotoforma, BeaFoto, AccordFoto, Cyfrowe.pl, Interfoto, Foto-Plus, MediaExpert, Electro.pl, Avans, Cewe.

Dodatkowym atutem jest możliwość bezpłatnej rejestracji obiektywów na okres 5 lat gwarancji.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Samyang Lens Station gratis przy zakupie obiektywów do Sony E
Samyang Lens Station gratis przy zakupie obiektywów do Sony E
Samyang rusza z nową promocją, w ramach której do każdego obiektywu Samyang AF z mocowaniem Sony E otrzymamy gratis stacje do kalibracji i aktualizacji firmware’u...
25
Pergear 60 mm f/2.8 Ultra-Macro - dwukrotne powiększenie dla bezlusterkowców APS-C
Pergear 60 mm f/2.8 Ultra-Macro - dwukrotne powiększenie dla bezlusterkowców APS-C
Niedrogi obiektyw makro wprowadziła do sprzedaży firma Pergear. Charakteryzuje się aż 2-krotnym odwzorowaniem obrazu i przeznaczony jest do aparatów z matrycami APS-C i Micro 4/3.
7
Tamron 18-300 mm f/3.5-6.3 Di III-A2 VC VXD - nadchodzi najbardziej uniwersalny zoom do bezlusterkowców APS-C. Po raz pierwszy też do Fujifilm X
Tamron 18-300 mm f/3.5-6.3 Di III-A2 VC VXD - nadchodzi najbardziej uniwersalny zoom do...
Wreszcie się doczekaliśmy. Tamron zapowiada nowy obiektyw APS-C z popularnej serii bezlusterkowych zoomów, który oprócz wariantu do aparatów Sony E, po raz pierwszy...
8