Sony opisuje sensor Exmor R

"CX-News" to internetowa publikacja koncernu Sony poświęcona półprzewodnikom i ekranom LCD. W najnowszym numerze można zneleźć sporo interesujących informacji o matrycy Exmor R.
porównanie obrazów zarejestrowanych zwykłą matrycą CCD i BSI CMOS od Sony w identycznych warunkach i przy takich samych parametrach ekspozycji

W najnowszym numerze {LNK|http://www.sony.net/Products/SC-HP/cx_news/vol59/index.html;CX-News - publikacji koncernu Sony poświęconej m.in. półprzewodnikom - pojawił się ciekawy artykuł poświęcony matrycy Exmor R. Sensor IMX050CQK, który trafił między innymi do najnowszych Cyber-shotów: HX5 i TX5, oferuje większą czułość niż standardowe matryce CCD. Wszystkich zainteresowanych szczegółami tej konstrukcji odsyłamy do pliku PDF opublikowanego w CX-News.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8