Ricoh Caplio R5 - firmware 1.61

Ricoh udostępnił nową wersję oprogramowania sterującego do kieszonkowego modelu Caplio R5. Uaktualnienie firmware'u do wersji 1.61 zwiększa kompatybilność z systemem operacyjnym Windows Vista.
Dzisiejszy update wprowadza praktycznie tylko dwie zmiany:
  • dodano kompatybilność oprogramowania służącego do uaktualniania firmware'u z systemem Windows Vista
  • wyeliminowano problem z dźwiękiem w filmach z R5 oglądanych na komputerach pracujących na Viście

Ricoh Caplio R5

Oprogramowanie w wersji 1.61 zawiera też wszystkie wcześniejsze zmiany, w tym rozszerzenie kompatybilności na karty SDHC do pojemności 4 GB.

Nowy firmware oraz szczegółowa instrukcja przeprowadzenia uaktualnienia jest dostępna na stronach producenta.
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8