Ricoh Caplio R5 - firmware 1.61

Ricoh udostępnił nową wersję oprogramowania sterującego do kieszonkowego modelu Caplio R5. Uaktualnienie firmware'u do wersji 1.61 zwiększa kompatybilność z systemem operacyjnym Windows Vista.
Dzisiejszy update wprowadza praktycznie tylko dwie zmiany:
  • dodano kompatybilność oprogramowania służącego do uaktualniania firmware'u z systemem Windows Vista
  • wyeliminowano problem z dźwiękiem w filmach z R5 oglądanych na komputerach pracujących na Viście

Ricoh Caplio R5

Oprogramowanie w wersji 1.61 zawiera też wszystkie wcześniejsze zmiany, w tym rozszerzenie kompatybilności na karty SDHC do pojemności 4 GB.

Nowy firmware oraz szczegółowa instrukcja przeprowadzenia uaktualnienia jest dostępna na stronach producenta.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0