Ricoh Caplio R5 - firmware 1.61

Ricoh udostępnił nową wersję oprogramowania sterującego do kieszonkowego modelu Caplio R5. Uaktualnienie firmware'u do wersji 1.61 zwiększa kompatybilność z systemem operacyjnym Windows Vista.
Dzisiejszy update wprowadza praktycznie tylko dwie zmiany:
  • dodano kompatybilność oprogramowania służącego do uaktualniania firmware'u z systemem Windows Vista
  • wyeliminowano problem z dźwiękiem w filmach z R5 oglądanych na komputerach pracujących na Viście

Ricoh Caplio R5

Oprogramowanie w wersji 1.61 zawiera też wszystkie wcześniejsze zmiany, w tym rozszerzenie kompatybilności na karty SDHC do pojemności 4 GB.

Nowy firmware oraz szczegółowa instrukcja przeprowadzenia uaktualnienia jest dostępna na stronach producenta.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
12
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
18
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0