Ricoh Caplio R5 - firmware 1.61

Ricoh udostępnił nową wersję oprogramowania sterującego do kieszonkowego modelu Caplio R5. Uaktualnienie firmware'u do wersji 1.61 zwiększa kompatybilność z systemem operacyjnym Windows Vista.
Dzisiejszy update wprowadza praktycznie tylko dwie zmiany:
  • dodano kompatybilność oprogramowania służącego do uaktualniania firmware'u z systemem Windows Vista
  • wyeliminowano problem z dźwiękiem w filmach z R5 oglądanych na komputerach pracujących na Viście

Ricoh Caplio R5

Oprogramowanie w wersji 1.61 zawiera też wszystkie wcześniejsze zmiany, w tym rozszerzenie kompatybilności na karty SDHC do pojemności 4 GB.

Nowy firmware oraz szczegółowa instrukcja przeprowadzenia uaktualnienia jest dostępna na stronach producenta.
Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7