Coraz bliżej Photokiny - Fujifilm zapowiada nowości

Na oficjalnej stronie FinePix (Fujifilm Co.) pojawiła się flash'owa zapowiedź nowego kompaktowego aparatu cyfrowego. Premiera zapowiedziana jest na 19.09.02 (wiadomo zresztą, że ten dzień będzie obfitował w debiuty).
Skomentuj Kopiuj link
Posłuchaj
00:00

Na oficjalnej stronie FinePix, (Fujifilm Co.), pojawiła się flash'owa zapowiedź nowego kompaktowego aparatu cyfrowego. Premiera zapowiedziana jest na 19.09.02 (wiadomo zresztą, że ten dzień będzie obfitował w debiuty).

O nowym FinePix'ie wiadomo, że konstrukcyjnie opiera się na modelu F401, podkreślane cechy to "smukłość i inteligencja". Matryca światłoczuła wykonana będzie w technologii Super CCD III i można się domyślać, że zgodnie z nowymi wytycznymi aparat będzie obsługiwał pamięć xD-Picture Card.

Do targów Photokina już blisko i z każdym dniem będziemy informowali i większej liczbie przedtargowych zapowiedzi i newsów. Kulminacją będzie 25 września kiedy to Targi w Kolonii zdominują tematykę naszego serwis.

Komentarze
logo logo
Magazyny
Zamów