Kodak EasyShare C663 - lepsze zdjęcia

CES 2006. Kodak prezentuje amatorski kompakt EasyShare C663, wyposażony w 6,1-megapikselowy sensor CCD, 3-krotny obiektyw Schneider-Kreuznach i 2,5-calowy wyświetlacz. Technologia Kodak Perfect Touch ma zapewnić lepszą jakość zdjęć w trudnych warunkach.
CES 2006. Kolejna nowość Kodaka przygotowana na targi CES 2006 to amatorski kompakt cyfrowy Kodak EasyShare C663. Jego najbardziej charakterystyczną cechą jest obecność technologii Kodak Perfect Touch, dostępnej dotąd w kioskach i drukarkach Kodaka. Jej działanie polega na rozjaśnieniu obszarów niedoświetlonych zdjęcia bez wpływania na partie jasne (odpowiednik D-Lighting Nikona lub HP Adaptive Lighting Hewlett-Packard).


Aparat wyposażony jest w obiektyw Schneider-Kreuznach Variogon z 3-krotnym zoomem. Jak wskazuje nazwa (z oznaczeń poszczególnych modeli Kodaka można sporo wyczytać) obraz rejestrowany jest za pomocą matrycy 6 Megapikseli. Na tylnej ściance umieszczono 2,5-calowy wyświetlacz LCD do zastosowania w pomieszczeniach i na zewnątrz.

EasyShare C663 posiada oczywiście długą, 17-punktową listę programów tematycznych oraz krótszą, 5-punktową, listę trybów koloru. Inne atrakcje wspomniane w informacji prasowej to np. cyfrowa redukcja "czerwonych oczu", funkcja przycinania zdjęć, rejestracja filmów wideo (VGA) oraz zgodność z systemem zarządzania plikami zdjęciowymi Kodak EasyShare.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
12
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
18
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0