Kodak EasyShare C663 - lepsze zdjęcia

CES 2006. Kodak prezentuje amatorski kompakt EasyShare C663, wyposażony w 6,1-megapikselowy sensor CCD, 3-krotny obiektyw Schneider-Kreuznach i 2,5-calowy wyświetlacz. Technologia Kodak Perfect Touch ma zapewnić lepszą jakość zdjęć w trudnych warunkach.
CES 2006. Kolejna nowość Kodaka przygotowana na targi CES 2006 to amatorski kompakt cyfrowy Kodak EasyShare C663. Jego najbardziej charakterystyczną cechą jest obecność technologii Kodak Perfect Touch, dostępnej dotąd w kioskach i drukarkach Kodaka. Jej działanie polega na rozjaśnieniu obszarów niedoświetlonych zdjęcia bez wpływania na partie jasne (odpowiednik D-Lighting Nikona lub HP Adaptive Lighting Hewlett-Packard).


Aparat wyposażony jest w obiektyw Schneider-Kreuznach Variogon z 3-krotnym zoomem. Jak wskazuje nazwa (z oznaczeń poszczególnych modeli Kodaka można sporo wyczytać) obraz rejestrowany jest za pomocą matrycy 6 Megapikseli. Na tylnej ściance umieszczono 2,5-calowy wyświetlacz LCD do zastosowania w pomieszczeniach i na zewnątrz.

EasyShare C663 posiada oczywiście długą, 17-punktową listę programów tematycznych oraz krótszą, 5-punktową, listę trybów koloru. Inne atrakcje wspomniane w informacji prasowej to np. cyfrowa redukcja "czerwonych oczu", funkcja przycinania zdjęć, rejestracja filmów wideo (VGA) oraz zgodność z systemem zarządzania plikami zdjęciowymi Kodak EasyShare.
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8