Leica Digital-Modul-R - kolejne opóźnienie

Leica poinformowała o opóźnieniu wprowadzenia do produkcji cyfrowej ścianki do swoich małoobrazkowych lustrzanek. Oficjalnym powodem opóźnienia urządzenia Digital-Modul-R są problemy z oprogramowaniem.
Leica poinformowała o opóźnieniu wprowadzenia do produkcji cyfrowej ścianki do swoich małoobrazkowych lustrzanek. Oficjalnym powodem opóźnienia urządzenia Digital-Modul-R są problemy z oprogramowaniem.

Leica Digital-Modul-R

Pod koniec czerwca miną dwa lata od naszej pierwszej informacji o cyfrowej ściance Leica Digital-Modul-R (czytaj). Według niedawnych zapewnień producenta urządzenie miało trafić do sprzedaży już na dniach. Tymczasem okazało się, że niestety przyjdzie nam na nie jeszcze trochę poczekać.

W oficjalnej informacji zamieszczonej na swojej stronie (czytaj - uwaga, dokument .PDF) Leica przeprasza swoich klientów i zapewnia, że opóźnienie jest spowodowane koniecznością wprowadzenia kosmetycznych zmian w oprogramowaniu. Miejmy nadzieję, że rzeczywiście premiera rynkowa nie została przesunięta zbyt daleko, ponieważ dwuletni czas oczekiwania na urządzenie w erze cyfrowej to stanowczo zbyt długo. Trzymamy kciuki, by tak jak zapewnia Leica warto było czekać...
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8