Leica Digital-Modul-R - kolejne opóźnienie

Leica poinformowała o opóźnieniu wprowadzenia do produkcji cyfrowej ścianki do swoich małoobrazkowych lustrzanek. Oficjalnym powodem opóźnienia urządzenia Digital-Modul-R są problemy z oprogramowaniem.
Leica poinformowała o opóźnieniu wprowadzenia do produkcji cyfrowej ścianki do swoich małoobrazkowych lustrzanek. Oficjalnym powodem opóźnienia urządzenia Digital-Modul-R są problemy z oprogramowaniem.

Leica Digital-Modul-R

Pod koniec czerwca miną dwa lata od naszej pierwszej informacji o cyfrowej ściance Leica Digital-Modul-R (czytaj). Według niedawnych zapewnień producenta urządzenie miało trafić do sprzedaży już na dniach. Tymczasem okazało się, że niestety przyjdzie nam na nie jeszcze trochę poczekać.

W oficjalnej informacji zamieszczonej na swojej stronie (czytaj - uwaga, dokument .PDF) Leica przeprasza swoich klientów i zapewnia, że opóźnienie jest spowodowane koniecznością wprowadzenia kosmetycznych zmian w oprogramowaniu. Miejmy nadzieję, że rzeczywiście premiera rynkowa nie została przesunięta zbyt daleko, ponieważ dwuletni czas oczekiwania na urządzenie w erze cyfrowej to stanowczo zbyt długo. Trzymamy kciuki, by tak jak zapewnia Leica warto było czekać...
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
4
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0