Leica Digital-Modul-R - kolejne opóźnienie

Leica poinformowała o opóźnieniu wprowadzenia do produkcji cyfrowej ścianki do swoich małoobrazkowych lustrzanek. Oficjalnym powodem opóźnienia urządzenia Digital-Modul-R są problemy z oprogramowaniem.
Leica poinformowała o opóźnieniu wprowadzenia do produkcji cyfrowej ścianki do swoich małoobrazkowych lustrzanek. Oficjalnym powodem opóźnienia urządzenia Digital-Modul-R są problemy z oprogramowaniem.

Leica Digital-Modul-R

Pod koniec czerwca miną dwa lata od naszej pierwszej informacji o cyfrowej ściance Leica Digital-Modul-R (czytaj). Według niedawnych zapewnień producenta urządzenie miało trafić do sprzedaży już na dniach. Tymczasem okazało się, że niestety przyjdzie nam na nie jeszcze trochę poczekać.

W oficjalnej informacji zamieszczonej na swojej stronie (czytaj - uwaga, dokument .PDF) Leica przeprasza swoich klientów i zapewnia, że opóźnienie jest spowodowane koniecznością wprowadzenia kosmetycznych zmian w oprogramowaniu. Miejmy nadzieję, że rzeczywiście premiera rynkowa nie została przesunięta zbyt daleko, ponieważ dwuletni czas oczekiwania na urządzenie w erze cyfrowej to stanowczo zbyt długo. Trzymamy kciuki, by tak jak zapewnia Leica warto było czekać...
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0