Leica Digital-Modul-R - kolejne opóźnienie

Leica poinformowała o opóźnieniu wprowadzenia do produkcji cyfrowej ścianki do swoich małoobrazkowych lustrzanek. Oficjalnym powodem opóźnienia urządzenia Digital-Modul-R są problemy z oprogramowaniem.
Leica poinformowała o opóźnieniu wprowadzenia do produkcji cyfrowej ścianki do swoich małoobrazkowych lustrzanek. Oficjalnym powodem opóźnienia urządzenia Digital-Modul-R są problemy z oprogramowaniem.

Leica Digital-Modul-R

Pod koniec czerwca miną dwa lata od naszej pierwszej informacji o cyfrowej ściance Leica Digital-Modul-R (czytaj). Według niedawnych zapewnień producenta urządzenie miało trafić do sprzedaży już na dniach. Tymczasem okazało się, że niestety przyjdzie nam na nie jeszcze trochę poczekać.

W oficjalnej informacji zamieszczonej na swojej stronie (czytaj - uwaga, dokument .PDF) Leica przeprasza swoich klientów i zapewnia, że opóźnienie jest spowodowane koniecznością wprowadzenia kosmetycznych zmian w oprogramowaniu. Miejmy nadzieję, że rzeczywiście premiera rynkowa nie została przesunięta zbyt daleko, ponieważ dwuletni czas oczekiwania na urządzenie w erze cyfrowej to stanowczo zbyt długo. Trzymamy kciuki, by tak jak zapewnia Leica warto było czekać...
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13