HP Photosmart R717 - najwyższy model

PMA 2005. Cyfrowa linia "R" firmy HP doczekała się następcy modelu R707. Pokazany na trwających targach PMA 2005 Photosmart R717 zachował kształt i większość właściwości starszego brata, ale dołożył 1 MP do matrycy i powiększył wyświetlacz LCD do przekątnej 1,8 cala.
PMA 2005. Cyfrowa linia "R" firmy HP doczekała się następcy modelu R707. Pokazany na trwających targach PMA 2005 Photosmart R717 zachował kształt i większość właściwości starszego brata, ale dołożył 1 MP do matrycy i powiększył wyświetlacz LCD do przekątnej 1,8 cala.

HP Photosmart R717

Więcej informacji w zamieszczonej poniżej informacji prasowej producenta.

Zatrzymaj chwile przy pomocy nowego aparatu cyfrowego HP Photosmart R717

Nowy aparat łączy precyzję fotografii cyfrowej i proste w obsłudze, zaawansowane funkcje


Warszawa, 20 LUTEGO 2005 - HP poinformował o wprowadzeniu na rynek nowego modelu aparatu cyfrowego HP Photosmart serii R - HP Photosmart R717. Jest on wyposażony we wszystkie funkcje swojego poprzednika, nagradzanego aparatu cyfrowego HP Photosmart R707 oraz w kilka funkcji dodatkowych. Ergonomiczna obudowa oraz funkcjonalne innowacje techniczne ułatwiają obsługę i umożliwiają robienie wysokiej jakości zdjęć.

Wygląd nowego aparatu nawiązuje do linii stylistycznej HP. Front gładkiej, profilowanej obudowy wykonany jest z matowej stali nierdzewnej. Detale obudowy są rozmieszczone asymetrycznie.

Aparat cyfrowy HP Photosmart R717 posiada rozdzielczość 6 megapikseli i jest wyposażony w nowy, wydajny zoom całkowity 24x (3x optyczny, 8x cyfrowy), technologię HP Precision Lens oraz wielopunktowe automatyczne ustawianie ostrości. Dzięki temu możliwe jest robienie ostrych, dobrze skadrowanych zdjęć praktycznie z dowolnej odległości. To wszystko czyni HP Photosmart R717 idealnym rozwiązaniem dla fotografów amatorów. Aparat ten umożliwia kontrolę nad procesem wykonywania zdjęć cyfrowych. Pamięć wewnętrzna o pojemności 32 MB zapewnia wydajność i elastyczność, które pozwalają cieszyć się pełnią możliwości fotografii cyfrowej.

Aparat cyfrowy HP Photosmart R717 jest wyposażony w pełen zakres unikalnych technologii HP Real Life. Pozwalają one osiągnąć nagradzaną jakość obrazów HP. Zwiększają możliwości i przyjemność robienia zdjęć cyfrowych. Technologia HP Adaptive Lighting automatycznie rozjaśnia ciemne obszary zdjęć o dużym kontraście. Zdjęcia są lepiej doświetlone i bardziej realistyczne. Z kolei system HP In-Camera Red-Eye Removal automatycznie usuwa efekt czerwonych oczu.

Aparat ten posiada też tryb panoramiczny HP Panorama Photo, dzięki któremu można robić efektowne, złożone z wielu ujęć zdjęcia krajobrazów. Na wyświetlaczu LCD dostępny jest podgląd, aparat wskazuje, gdzie zacząć każde kolejne ujęcie. W trakcie przesyłania do komputera poszczególne ujęcia są automatycznie łączone w jedno panoramiczne, idealnie wykończone zdjęcie.

HP Photosmart R717 umożliwia pełną kontrolę nad rezultatami wykonywania zdjęć. Został wyposażony w pełen zakres trybów automatycznych i ręcznych, w tym indywidualnie dostosowywany Mój Tryb (My Mode). Posiada 12 trybów robienia zdjęć oraz tryb szybkiej migawki, które pomagają w jasny i przyjazny sposób zwiększyć umiejętności w dziedzinie fotografii cyfrowej.

Dla aparatów cyfrowych z rodziny HP Photosmart serii R dostępna jest stacja dokowania HP. Jest sprzedawana w komplecie z aparatem lub jako dodatkowe wyposażenie. Pozwala ładować akumulator litowo-jonowy bez wyjmowania go z aparatu. Wyposażona jest także w dodatkowe gniazdo dla drugiego akumulatora, dostarczanego wraz ze stacją. Można ją podłączyć do komputera klasy PC lub Mac. Wykorzystuje oprogramowanie HP Instant Share, które pozwala w prosty sposób pobierać, drukować oraz wysyłać zdjęcia przy pomocy poczty elektronicznej. Można ją także podłączyć do telewizora, aby przeglądać i urządzać pokazy zdjęć przy pomocy pilota.

W zestawie z aparatem cyfrowym HP Photosmart R717 i stacją dokowania jest też dodatkowy akumulator HP R07 i zasilacz oraz pakiet HP Photosmart R-Series Quick Recharge Kit. Pozwala on na szybkie i wygodne ładowanie akumulatorów w trakcie podróży. W sprzedaży znajduje się również specjalny srebrny futerał do aparatów HP serii R.

Sugerowana cena detaliczna aparatu cyfrowego HP Photosmart R717 wynosi 1299 zł brutto. Cena zestawu aparat plus stacja dokująca to 349 EUR (ceny mogą ulec zmianie).


Informacje o firmie HP

HP jest dostawcą rozwiązań z zakresu nowych technologii dla użytkowników indywidualnych i instytucjonalnych na całym świecie. Oferta HP obejmuje infrastrukturę informatyczną, globalne usługi, systemy komputerowe dla firm i klientów indywidualnych oraz rozwiązania druku i przetwarzania obrazu. W czwartym kwartale, który zakończył się 31 stycznia, przychody HP wyniosły 81,8 mld USD. Więcej informacji o HP (NYSE, Nasdaq: HPQ) można znaleźć pod adresem www.hp.com
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - pierwsze wrażenia [WIDEO]
22 Mar 2019
Matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia. O pracy z najnowszym pełnoklatkowym kompaktem opowiada Michał Massa Mąsior.
0
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4