HP Photosmart R607 BMW Williams F1 - z rykiem silnika

PMA 2005. HP prezentuje wyjątkową wersję 4-megowego modelu Photosmart R607. Firma jest sponsorem zespołu BMW Williams F1 i właśnie z okazji tej współpracy powstał aparat nawiązujący stylistyką do Formuły 1.
PMA 2005. HP prezentuje wyjątkową wersję 4-megowego modelu Photosmart R607. Firma jest sponsorem zespołu BMW Williams F1 i właśnie z okazji tej współpracy powstał aparat nawiązujący stylistyką do Formuły 1.

HP Photosmart R607 BMW Williams F1

Poniżej zamieszczamy polską informację prasową producenta.

Zapuszczajcie silniki!

HP prezentuje ekskluzywny aparat cyfrowy BMW WilliamsF1Team Special Edition


Skończyły się treningi i okrążenia kwalifikacyjne. Nowy aparat cyfrowy z limitowanej serii HP Photosmart R607 BMW WilliamsF1 Team Special Edition zdobył pierwszą pozycję startową. To najlepszy aparat dla prawdziwych entuzjastów zespołu Formuły 1 BMW Williams.

Jego niepowtarzalna "deska rozdzielcza" z ekskluzywną szatą graficzną w stylu zespołu Formuły 1 BMW Williams to najlepszy sposób wyrażenia poparcia dla Marka Webbera w jego walce o tegoroczne mistrzostwo świata Formuły 1 FIA. Aparat HP Photosmart R607 BMW WilliamsF1 Team Special Edition, który zapewnia rozdzielczość 4,1 megapiksela, duży (3,8 cm) kolorowy wyświetlacz oraz funkcję rejestracji sekwencji wideo, to doskonałe narzędzie pozwalające uchwycić wszystkie manewry wyprzedzania, pasjonujący start i świętowanie zwycięstwa szampanem na podium. Jest idealnym towarzyszem na torze wyścigowym.

Dodatkową wyjątkową cechą aparatu jest pojawiający się na ekranie po włączeniu obraz zespołu Formuły 1 BMW Williams. Oprócz tego przygotowanie aparatu do pracy jest sygnalizowane niepowtarzalnym odgłosem potężnego silnika BMW P84!

Wiele osób marzy o tym, aby zasiąść za kierownicą samochodu wyścigowego, ale szanse na to mają tylko nieliczni. Podobnie nie wszyscy będą mieć możliwość posiadania aparatu HP Photosmart R607 BMW WilliamsF1 Team Special Edition. Na całym świecie jest tylko 15 tys. tych niezwykłych modeli, fani zespołu BMW Williams muszą się więc bardzo spieszyć, jeżeli chcą zapewnić sobie w tym sezonie przynależność do elity Formuły 1.

Wprowadzenie do sprzedaży aparatu HP Photosmart R607 BMW WilliamsF1 Team Special Edition ma na celu uczczenie pięcioletniej już stałej współpracy HP z zespołem Formuły 1 BMW Williams. Specjalnie zaprojektowana szata graficzna tego aparatu produkowanego w limitowanej serii wyróżnia jego właściciela w tłumie. Zostanie rozpoznany jako zagorzały kibic zespołu BMW Williams zarówno wtedy, gdy będzie fotografował samochody pędzące po torze, jak i wtedy, gdy będzie robił zdjęcia sławnych postaci przechadzających się aleją dojazdową.

Dzięki wbudowanym technologiom HP Real Life fani zespołu mogą perfekcyjnie uwiecznić wszystkie ważne momenty wyścigu. Za pomocą funkcji Panorama Assist oraz In-Camera Preview użytkownik może wykonać do pięciu zdjęć sekwencyjnych i płynnie połączyć je w całość, tworząc znakomite ujęcie panoramiczne.

Bez względu na to, gdzie się w tym sezonie wybierzesz - na uwodzicielsko ukształtowany tor Nurburgring, pełen mokrych i śliskich zjazdów tor Silverstone czy uliczny tor w Monako ze swoimi ciasnymi zakrętami - ten aparat będzie twoim idealnym kompanem.

Uwagi uzupełniające:

W aparacie cyfrowym HP Photosmart R607 zastosowano technologie HP Real Life, które obejmują:
  • Adaptive Lighting Technology
  • In-Camera Red-Eye Removal
  • Panorama Assist oraz In-Camera Preview
  • Image Advice
Aparat jest wyposażony w obiektyw Pentax o zoomie optycznym 3x i cyfrowym 8x, wielostrefowy system nastawiania ostrości oraz 32 MB pamięci wewnętrznej.

Aparat cyfrowy HP Photosmart R607 udostępnia osiem trybów wykonywania zdjęć, funkcję bezpośredniego drukowania na drukarkach PictBridge oraz oprogramowanie HP Image Zone i HP Instant Share.


Informacje o firmie HP

HP jest dostawcą rozwiązań z zakresu nowych technologii dla użytkowników indywidualnych i instytucjonalnych na całym świecie. Oferta HP obejmuje infrastrukturę informatyczną, globalne usługi, systemy komputerowe dla firm i klientów indywidualnych oraz rozwiązania druku i przetwarzania obrazu. W czwartym kwartale, który zakończył się 31 stycznia, przychody HP wyniosły 81,8 mld USD. Więcej informacji o HP (NYSE, Nasdaq: HPQ) można znaleźć pod adresem www.hp.com
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1