Premier DC-6335 - kolejne 6 MP

Już wkrótce do sprzedaży w naszym kraju trafi kolejna cyfrówka marki Premier. Model DC-6335 wyposażono w 6-megową matrycę, 3-krotny zoom optyczny i 2,5-calowy wyświetlacz LCD. Aparat ma kosztować ok. 1400 zł i będzie go można kupić już od połowy lutego.
Już wkrótce do sprzedaży w naszym kraju trafi kolejna cyfrówka marki Premier. Model DC-6335 wyposażono w 6-megową matrycę, 3-krotny zoom optyczny i 2,5-calowy wyświetlacz LCD. Aparat ma kosztować ok. 1400 zł i będzie go można kupić już od połowy lutego.

Premier DC-6335

Wszystkie udostępnione przez producenta dane techniczne znajdują się w zamieszczonej poniżej informacji prasowej przygotowanej przez firmę Veracomp - dystrybutora produktów Premier Image Technology w Polsce.

Cyfrowa nowość Premiera

Kraków, 25 stycznia 2005 roku ---
W portfolio cyfrowych aparatów fotograficznych Premier oferowanych przez Veracomp pojawi się najnowszy model. DC-6335 jest kolejnym aparatem oferującym zaawansowane funkcje fotografowania.

Premier DC-6335 jest drugim obok modelu DS-5330 aparatem z oferty Premiera wyposażonym w wyjątkowo duży i czytelny wyświetlacz LCD o wielkości 2,5 cala. Można na nim przeglądać efekty pracy zarówno w formie pojedynczych zdjęć, jak i całych pokazów.

Matryca CCD wielkości 6 milionów pikseli pozwala na wykonywanie zdjęć wysokiej jakości oraz odbitek do wielkości formatu A4. Dzięki trzem trybom jakości oraz możliwości wyboru wielkości zdjęcia można swobodnie dysponować pamięcią.

Aparat posiada 3-krotny zoom optyczny oraz 4,4-krotny zoom cyfrowy. Umożliwiają one przybliżenie fragmentu obrazu nawet 13 razy. Poszczególne tryby: auto focus, makro, 3 lub 1 metr oraz nieskończoność pozwalają natomiast dobrać odpowiednią odległość do fotografowanego obrazu.

Premier DC-6335 posiada kilka trybów ekspozycji i ustawienia lampy błyskowej. Umożliwiają one dostosowanie parametrów zdjęcia do panujących warunków oświetleniowych i pogody. Zdjęcia można wykonywać przy ustawieniu automatycznym lub ręcznym.


Premier DC-6335

Aparat dzięki funkcji nagrywania filmów i dźwięku pracuje jako prosta kamera wideo. Materiał zapisywany jest na kartach pamięci SD o maksymalnej pojemności 512 MB. Do urządzenia dołączone są kable USB i AV, dzięki którym zarejestrowane obrazy można obejrzeć na ekranie monitora lub telewizora.

Do samodzielnego zarządzania zapisanymi obrazami służą dołączone do aparatu programy. PhotoSuite ułatwia organizowanie zdjęć i filmów zapisanych w pamięci komputera, przeznaczony jest także do obróbki materiału. PhotoVista umożliwia tworzenie zdjęć panoramicznych.

Premier DC-6335 waży 180 g (bez baterii i karty SD), a jego wymiary wynoszą 94x63x36. Aparat posiada odporną na uszkodzenia mechaniczne aluminiową obudowę. Zasilany jest przez baterię litowo-jonową 3.7V lub zasilacz 5V.

Premier DC-6335 będzie kosztował ok. 1350-1400 zł. Jest to sugerowana cena detaliczna brutto. Aparat objęty 24-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door będzie dostępny w sprzedaży w drugiej połowie lutego tego roku.

Informacje o wszystkich modelach cyfrowych aparatów Premier oferowanych przez Veracomp dostępne są na polskojęzycznej stronie producenta
www.premierimage.pl

Informacje o Premier Image Technology Corporation

Firma Premier Image Technology Corporation została założona w 1982 roku. Obecnie należy do największych na świecie producentów aparatów fotograficznych. Firma produkuje również projektory multimedialne, moduły aparatów do telefonów komórkowych i komponenty optyczne. Posiada certyfikaty ISO 9001, ISO 14001 oraz 18001. Zatrudnia 9 tysięcy pracowników na świecie. Dysponuje zasobami i ogromnym zapleczem w zakresie badań, rozwoju i produkcji - centrum produkcyjne zlokalizowane w Chinach zajmuje ponad 126 tysięcy m2, najnowsze linie produkcyjne co sekundę mogą opuszczać 2 aparaty. W 2003 roku przychody firmy wyniosły 26,5 mld NT$ (ok. 750 mln USD).

Informacje o Veracomp S.A.

Specjalizowany dystrybutor rozwiązań informatycznych. Prowadzi działalność w 11 krajach Europy Środkowowschodniej. Skupia się na pięciu obszarach technologicznych: sieci, bezpieczeństwo, serwery, pamięci masowe i peryferia. Lider na rynku dystrybucji IT w zakresie doradztwa technicznego. Pierwszy dystrybutor w Polsce, który posiada zaawansowany system pomocy technicznej przed sprzedażą (CallCenter) i po sprzedaży (Helpdesk). Jako jedyny oferuje usługi integracyjne, doradztwa technicznego i logistyki serwisowej do dalszej odsprzedaży. W 2003 roku przychody Veracomp przekroczyły 169 milionów złotych. Firma zatrudnia 130 pracowników w centrali w Krakowie i ośmiu regionalnych biurach handlowych oraz konsultantów w wybranych krajach Europy Środkowowschodniej.
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8