Premier DC-6335 - kolejne 6 MP

Już wkrótce do sprzedaży w naszym kraju trafi kolejna cyfrówka marki Premier. Model DC-6335 wyposażono w 6-megową matrycę, 3-krotny zoom optyczny i 2,5-calowy wyświetlacz LCD. Aparat ma kosztować ok. 1400 zł i będzie go można kupić już od połowy lutego.
Już wkrótce do sprzedaży w naszym kraju trafi kolejna cyfrówka marki Premier. Model DC-6335 wyposażono w 6-megową matrycę, 3-krotny zoom optyczny i 2,5-calowy wyświetlacz LCD. Aparat ma kosztować ok. 1400 zł i będzie go można kupić już od połowy lutego.

Premier DC-6335

Wszystkie udostępnione przez producenta dane techniczne znajdują się w zamieszczonej poniżej informacji prasowej przygotowanej przez firmę Veracomp - dystrybutora produktów Premier Image Technology w Polsce.

Cyfrowa nowość Premiera

Kraków, 25 stycznia 2005 roku ---
W portfolio cyfrowych aparatów fotograficznych Premier oferowanych przez Veracomp pojawi się najnowszy model. DC-6335 jest kolejnym aparatem oferującym zaawansowane funkcje fotografowania.

Premier DC-6335 jest drugim obok modelu DS-5330 aparatem z oferty Premiera wyposażonym w wyjątkowo duży i czytelny wyświetlacz LCD o wielkości 2,5 cala. Można na nim przeglądać efekty pracy zarówno w formie pojedynczych zdjęć, jak i całych pokazów.

Matryca CCD wielkości 6 milionów pikseli pozwala na wykonywanie zdjęć wysokiej jakości oraz odbitek do wielkości formatu A4. Dzięki trzem trybom jakości oraz możliwości wyboru wielkości zdjęcia można swobodnie dysponować pamięcią.

Aparat posiada 3-krotny zoom optyczny oraz 4,4-krotny zoom cyfrowy. Umożliwiają one przybliżenie fragmentu obrazu nawet 13 razy. Poszczególne tryby: auto focus, makro, 3 lub 1 metr oraz nieskończoność pozwalają natomiast dobrać odpowiednią odległość do fotografowanego obrazu.

Premier DC-6335 posiada kilka trybów ekspozycji i ustawienia lampy błyskowej. Umożliwiają one dostosowanie parametrów zdjęcia do panujących warunków oświetleniowych i pogody. Zdjęcia można wykonywać przy ustawieniu automatycznym lub ręcznym.


Premier DC-6335

Aparat dzięki funkcji nagrywania filmów i dźwięku pracuje jako prosta kamera wideo. Materiał zapisywany jest na kartach pamięci SD o maksymalnej pojemności 512 MB. Do urządzenia dołączone są kable USB i AV, dzięki którym zarejestrowane obrazy można obejrzeć na ekranie monitora lub telewizora.

Do samodzielnego zarządzania zapisanymi obrazami służą dołączone do aparatu programy. PhotoSuite ułatwia organizowanie zdjęć i filmów zapisanych w pamięci komputera, przeznaczony jest także do obróbki materiału. PhotoVista umożliwia tworzenie zdjęć panoramicznych.

Premier DC-6335 waży 180 g (bez baterii i karty SD), a jego wymiary wynoszą 94x63x36. Aparat posiada odporną na uszkodzenia mechaniczne aluminiową obudowę. Zasilany jest przez baterię litowo-jonową 3.7V lub zasilacz 5V.

Premier DC-6335 będzie kosztował ok. 1350-1400 zł. Jest to sugerowana cena detaliczna brutto. Aparat objęty 24-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door będzie dostępny w sprzedaży w drugiej połowie lutego tego roku.

Informacje o wszystkich modelach cyfrowych aparatów Premier oferowanych przez Veracomp dostępne są na polskojęzycznej stronie producenta
www.premierimage.pl

Informacje o Premier Image Technology Corporation

Firma Premier Image Technology Corporation została założona w 1982 roku. Obecnie należy do największych na świecie producentów aparatów fotograficznych. Firma produkuje również projektory multimedialne, moduły aparatów do telefonów komórkowych i komponenty optyczne. Posiada certyfikaty ISO 9001, ISO 14001 oraz 18001. Zatrudnia 9 tysięcy pracowników na świecie. Dysponuje zasobami i ogromnym zapleczem w zakresie badań, rozwoju i produkcji - centrum produkcyjne zlokalizowane w Chinach zajmuje ponad 126 tysięcy m2, najnowsze linie produkcyjne co sekundę mogą opuszczać 2 aparaty. W 2003 roku przychody firmy wyniosły 26,5 mld NT$ (ok. 750 mln USD).

Informacje o Veracomp S.A.

Specjalizowany dystrybutor rozwiązań informatycznych. Prowadzi działalność w 11 krajach Europy Środkowowschodniej. Skupia się na pięciu obszarach technologicznych: sieci, bezpieczeństwo, serwery, pamięci masowe i peryferia. Lider na rynku dystrybucji IT w zakresie doradztwa technicznego. Pierwszy dystrybutor w Polsce, który posiada zaawansowany system pomocy technicznej przed sprzedażą (CallCenter) i po sprzedaży (Helpdesk). Jako jedyny oferuje usługi integracyjne, doradztwa technicznego i logistyki serwisowej do dalszej odsprzedaży. W 2003 roku przychody Veracomp przekroczyły 169 milionów złotych. Firma zatrudnia 130 pracowników w centrali w Krakowie i ośmiu regionalnych biurach handlowych oraz konsultantów w wybranych krajach Europy Środkowowschodniej.
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0