Premier DC-6335 - kolejne 6 MP

0
Łukasz Kacperczyk
25 Styczeń 2005
Artykuł na: 4-5 minut
Już wkrótce do sprzedaży w naszym kraju trafi kolejna cyfrówka marki Premier. Model DC-6335 wyposażono w 6-megową matrycę, 3-krotny zoom optyczny i 2,5-calowy wyświetlacz LCD. Aparat ma kosztować ok. 1400 zł i będzie go można kupić już od połowy lutego.
Już wkrótce do sprzedaży w naszym kraju trafi kolejna cyfrówka marki Premier. Model DC-6335 wyposażono w 6-megową matrycę, 3-krotny zoom optyczny i 2,5-calowy wyświetlacz LCD. Aparat ma kosztować ok. 1400 zł i będzie go można kupić już od połowy lutego.

Premier DC-6335

Wszystkie udostępnione przez producenta dane techniczne znajdują się w zamieszczonej poniżej informacji prasowej przygotowanej przez firmę Veracomp - dystrybutora produktów Premier Image Technology w Polsce.

Cyfrowa nowość Premiera

Kraków, 25 stycznia 2005 roku ---
W portfolio cyfrowych aparatów fotograficznych Premier oferowanych przez Veracomp pojawi się najnowszy model. DC-6335 jest kolejnym aparatem oferującym zaawansowane funkcje fotografowania.

Premier DC-6335 jest drugim obok modelu DS-5330 aparatem z oferty Premiera wyposażonym w wyjątkowo duży i czytelny wyświetlacz LCD o wielkości 2,5 cala. Można na nim przeglądać efekty pracy zarówno w formie pojedynczych zdjęć, jak i całych pokazów.

Matryca CCD wielkości 6 milionów pikseli pozwala na wykonywanie zdjęć wysokiej jakości oraz odbitek do wielkości formatu A4. Dzięki trzem trybom jakości oraz możliwości wyboru wielkości zdjęcia można swobodnie dysponować pamięcią.

Aparat posiada 3-krotny zoom optyczny oraz 4,4-krotny zoom cyfrowy. Umożliwiają one przybliżenie fragmentu obrazu nawet 13 razy. Poszczególne tryby: auto focus, makro, 3 lub 1 metr oraz nieskończoność pozwalają natomiast dobrać odpowiednią odległość do fotografowanego obrazu.

Premier DC-6335 posiada kilka trybów ekspozycji i ustawienia lampy błyskowej. Umożliwiają one dostosowanie parametrów zdjęcia do panujących warunków oświetleniowych i pogody. Zdjęcia można wykonywać przy ustawieniu automatycznym lub ręcznym.


Premier DC-6335

Aparat dzięki funkcji nagrywania filmów i dźwięku pracuje jako prosta kamera wideo. Materiał zapisywany jest na kartach pamięci SD o maksymalnej pojemności 512 MB. Do urządzenia dołączone są kable USB i AV, dzięki którym zarejestrowane obrazy można obejrzeć na ekranie monitora lub telewizora.

Do samodzielnego zarządzania zapisanymi obrazami służą dołączone do aparatu programy. PhotoSuite ułatwia organizowanie zdjęć i filmów zapisanych w pamięci komputera, przeznaczony jest także do obróbki materiału. PhotoVista umożliwia tworzenie zdjęć panoramicznych.

Premier DC-6335 waży 180 g (bez baterii i karty SD), a jego wymiary wynoszą 94x63x36. Aparat posiada odporną na uszkodzenia mechaniczne aluminiową obudowę. Zasilany jest przez baterię litowo-jonową 3.7V lub zasilacz 5V.

Premier DC-6335 będzie kosztował ok. 1350-1400 zł. Jest to sugerowana cena detaliczna brutto. Aparat objęty 24-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door będzie dostępny w sprzedaży w drugiej połowie lutego tego roku.

Informacje o wszystkich modelach cyfrowych aparatów Premier oferowanych przez Veracomp dostępne są na polskojęzycznej stronie producenta
www.premierimage.pl

Informacje o Premier Image Technology Corporation

Firma Premier Image Technology Corporation została założona w 1982 roku. Obecnie należy do największych na świecie producentów aparatów fotograficznych. Firma produkuje również projektory multimedialne, moduły aparatów do telefonów komórkowych i komponenty optyczne. Posiada certyfikaty ISO 9001, ISO 14001 oraz 18001. Zatrudnia 9 tysięcy pracowników na świecie. Dysponuje zasobami i ogromnym zapleczem w zakresie badań, rozwoju i produkcji - centrum produkcyjne zlokalizowane w Chinach zajmuje ponad 126 tysięcy m2, najnowsze linie produkcyjne co sekundę mogą opuszczać 2 aparaty. W 2003 roku przychody firmy wyniosły 26,5 mld NT$ (ok. 750 mln USD).

Informacje o Veracomp S.A.

Specjalizowany dystrybutor rozwiązań informatycznych. Prowadzi działalność w 11 krajach Europy Środkowowschodniej. Skupia się na pięciu obszarach technologicznych: sieci, bezpieczeństwo, serwery, pamięci masowe i peryferia. Lider na rynku dystrybucji IT w zakresie doradztwa technicznego. Pierwszy dystrybutor w Polsce, który posiada zaawansowany system pomocy technicznej przed sprzedażą (CallCenter) i po sprzedaży (Helpdesk). Jako jedyny oferuje usługi integracyjne, doradztwa technicznego i logistyki serwisowej do dalszej odsprzedaży. W 2003 roku przychody Veracomp przekroczyły 169 milionów złotych. Firma zatrudnia 130 pracowników w centrali w Krakowie i ośmiu regionalnych biurach handlowych oraz konsultantów w wybranych krajach Europy Środkowowschodniej.
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Sony A7R IV - 60-megapikselowy potwór wyznacza nowy rekord w świecie pełnej klatki
Sony A7R IV - 60-megapikselowy potwór wyznacza nowy rekord w świecie pełnej klatki
Sony wyprzedza konkurencję o dwie długości. Najnowszy bezlusterkowiec producenta oferuje największą jak do tej pory rozdzielczość wśród aparatów pełnoklatkowych, a do...
179
4
Sigma fp - najmniejszy pełnoklatkowy aparat systemowy na świecie
Sigma fp - najmniejszy pełnoklatkowy aparat systemowy na świecie
Sigma lubi zaskakiwać i mimo tego, że aparaty firmy są produktami dosyć niszowymi, stale je rozwija. Najnowszy aparat systemu L to zarazem jedna z najciekawszych...
56
15
V-Lux 5 to najnowszy superzoom Leiki, który… wygląda znajomo
V-Lux 5 to najnowszy superzoom Leiki, który… wygląda znajomo
Leica zaprezentowała model V-Lux 5 - brata bliźniaka Panasonika Lumix FZ1000 II. Oba modele łączy ta sama specyfikacja, jednak propozycja niemieckiego producenta...
21
2