Casio Exilim EX-10

0

Autor: Michal Grzegorczyk

14 Listopad 2013
Artykuł na: minutę
Na japońskiej stronie firmy Casio pojawiła się informacja o zaawansowanym kompakcie Exilim EX-10. Aparat ma 12-megapikselową matrycę BSI CMOS oraz obiektyw o zakresie 28-112 milimetrów i świetle f/1,8-2,5.

Casio Exilim EX-10 to nowy zaawansowany kompakt wyposażony w 12-megapikselową matrycę BSI CMOS oraz obiektyw o zakresie 28-112 milimetrów i świetle f/1,8-2,5. Warto zwrócić uwagę na 5-osiową stabilizację obrazu, duży 3,5-calowy, odchylany ekran LCD oraz wbudowaną łączność Wi-Fi. Użytkownik może skorzystać z manualnych trybów ekspozycji, formatu DNG (RAW) oraz szybkiego trybu seryjnego: 6 kl/s z autofokusem, 30 kl/s bez autofokusa, a także trybu filmowego "slow-motion" 1000 kl/s.

Aparat będzie dostępny w kolorach czarnym i niebieskim. Na razie trafi na rynek japoński. Nie wiadomo, czy i kiedy będzie dostępny w Polsce

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Pentax K-3 III - lustrzanka wiecznie żywa
Pentax K-3 III - lustrzanka wiecznie żywa
Podczas gdy większość producentów wygasza systemy lustrzankowe, Pentax szykuje się na premierę kolejnej odsłony ich popularnej serii. Czy w 2020 roku lustro i to...
57
9
Leica M10-P Reporter - kuloodporna „M-ka” z kevlarowym pancerzem
Leica M10-P Reporter - kuloodporna „M-ka” z kevlarowym pancerzem
Jak tłumaczy producent, inspiracją do stworzenia tej unikalnej konstrukcji, była historia fotografa wojennego, któremu Leica mogła uratować życie.
9
1
DJI Pocket 2 - kieszonkowy trzyosiowy gimbal jeszcze wydajniejszy
DJI Pocket 2 - kieszonkowy trzyosiowy gimbal jeszcze wydajniejszy
Większa matryca, szerszy obiektyw i sporo innych udoskonaleń. DJI zaprezentowało drugą generację kieszonkowego gimbala z wbudowaną kamerą.
4
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (5)