Casio Exilim EX-ZR200

Autor: Michal Grzegorczyk

14 Listopad 2011
Artykuł na: minutę
Na japońskim rynku zadebiutował aparat Casio Exilim EX-ZR200 - następca niespełna rocznego EX-ZR100. Exilim EX-ZR200 został wyposażony w 16-megapikselową matrycę BSI CMOS, która stoi za szeregiem nowych funkcji.

Serwis {LNK|http://dc.watch.impress.co.jp/docs/news/20111110_489837.html;DC Watch opublikował informację o premierze na rynku japońskim aparatu Casio Exilim EX-ZR200. To następca niespełna rocznego modelu EX-ZR100. W stosunku do poprzednika producent zmienił matrycę. 16-megapikselowy BSI CMOS pociągnął za sobą wprowadzenie szeregu nowych funkcji: trybu nocnego HS, zdjęć seryjnych o prędkości 40 kl/s czy cyfrowego szerokiego kąta 14-18mm (aparat łączy w nim kilka sąsiednich klatek).

Aparat Casio Exilim EX-ZR200 został wyposażony w obiektyw o 12,5-krotnym zoomie (zakres 24-300 mm). Oprócz rejestrowania zdjęć radzi też sobie z filmami wideo w rozdzielczości Full HD. Na rynku japońskim aparat będzie dostępny w kilku kolorach: czarnym, białym, czerwonym i niebieskim.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Tak będzie wyglądał nowy analogowy kompakt Pentaxa. Wyciekły zdjęcia
Tak będzie wyglądał nowy analogowy kompakt Pentaxa. Wyciekły zdjęcia
Dopiero co producent opublikował pierwszy teaser nowego aparatu, a do sieci już wyciekły jego zdjęcia. Czy ma szansę stać się klasykiem?
18
Nikon Z6 III tuż za rogiem. Oto, co wiemy o nowym korpusie
Nikon Z6 III tuż za rogiem. Oto, co wiemy o nowym korpusie
Według donosów premiera nowej uniwersalnej pełnej klatki Nikona odbędzie się już w czerwcu. Do sieci wyciekła już spodziewana specyfikacja aparatu. Zapowiada się całkiem...
13
Wystartował Letni Caschback Canon - rabaty na aparaty i obiektywy do 1500 zł
Wystartował Letni Caschback Canon - rabaty na aparaty i obiektywy do 1500 zł
Rozpoczął się letni cashback na wybrane sprzęty fotograficzne oraz kompaktowe drukarki do zdjęć od marki Canon. Kupując produkty objęte promocją, można otrzymać zwrot za zakupy w...
1
Powiązane artykuły