Janusz Bąkowski

Wszystkie artykuły z tagiem: "Janusz Bąkowski" w serwisie fotopolis.pl:
Druga odsłona wystawy Janusza Bąkowskiego i Piotra Bosackiego w Galerii Fundacji Archeologia Fotografii
Fundacja Archeologia Fotografii zaprasza na wernisaż drugiej części wystawy Janusza Bąkowskiego i Piotra Bosackiego, który odbędzie się w środę, 11 stycznia o godz. 19:00 w Galerii FAF w Warszawie.
10 Sty 2012
Marcin Grabowiecki
0
Prace Janusza Bąkowskiego i Piotra Bosackiego w Galerii Fundacji Archeologia Fotografii
Zapraszamy na pierwszą odsłonę wystawy Janusza Bąkowskiego i Piotra Bosackiego "1 i 2", które odbędzie się w najbliższy piątek, 16 grudnia o godz. 19:00 w Galerii Fundacji Archeologia Fotografii przy ul. Andersa 13 w Warszawie. Prezentacja śledzi wątki podobieństwa w dziełach tych twórców.
14 Gru 2011
Marcin Grabowiecki
0
"Gdybym miał trzy życia" - wieczór poświęcony Januszowi Bąkowskiemu w CSW
Już dzisiaj, 30 października 2008 roku o godzinie 18 w CSW Zamek Ujazdowski odbędzie się wieczór poświęcony wszechstronnemu, nieżyjącemu już artyście - Januszowi Bąkowskiemu. Podczas spotkania odbędzie się projekcja filmu o artyście oraz pokaz jego wideo i fotografii.
30 Paź 2008
Marta Sinior
0
"Struktury z wyobraźni" Janusza Bąkowskiego w Galerii FF
Łódzka Galeria FF zaprasza na wystawę prac Janusza Bąkowskiego "Struktury z wyobraźni". Autor w niezwykły sposób wyrażał to, co go fascynowało. Używał rozmaitych technik, pomysłów, realizował projekty pozornie niemożliwe do wykonania. Wernisaż w piątek, 6 czerwca.
4 Cze 2008
Michal Grzegorczyk
0
Spotkanie poświęcone Januszowi Bąkowskiemu
W czwartek 29 grudnia 2005 o godzinie 19 odbędzie się spotkanie poświęcone niedawno zmarłemu artyście, Januszowi Bąkowskiemu. Miejscem spotkania będzie Teatr Wytwórnia w Warszawie.
28 Gru 2005
Marta Sinior
0