Antoni Mikołajczyk

Wszystkie artykuły z tagiem: "Antoni Mikołajczyk" w serwisie fotopolis.pl:
Grupa ZERO-61
MFK 08. "Marzyciele i świadkowie. Fotografia polska XX wieku" - przekrojowa wystawa, którą możemy oglądać w Krakowie, w ramach Miesiąca Fotografii, wraca do najbardziej interesujących zjawisk polskiej fotografii ubiegłego stulecia. Wojciech Prażmowski, kurator prezentacji, przypomina m.in. o prężnych, niezależnych grupach studenckich przełomu lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych. Jedną z nich jest fotograficzna Grupa ZERO-61 z Torunia.
24 Maj 2008
Magda Skrzeczkowska
0
"Energia przekazu. Mikołajczyk, Robakowski, Rytka" w Szczecinie
Muzeum Narodowe w Szczecinie zaprasza na wernisaż wystawy "Energia przekazu" prezentującej prace Antoniego Mikołajczuka, Józefa Robakowskiego i Zygmunta Rytki. To już czwarte i zarazem ostatnie miejsce prezentacji tej ekspozycji. Otwarcie równo za tydzień - w piątek, 26 stycznia. Wystawa potrwa do początku marca.
19 Sty 2007
Łukasz Kacperczyk
0
"Energia przekazu. Mikołajczyk, Robakowski, Rytka" w Gorzowie Wielkopolskim
Już 8 czerwca 2006 roku w Miejskim Ośrodku Sztuki Galeria Nowych Mediów w Gorzowie Wielkopolskim będzie można zobaczyć wystwę prac trzech znanych i cenionych polskich artystów: Antoni Mikołajczyka, Józefa Robakowskiego oraz Zygmunta Rytki. Projekt, poza wystawą obejmuje również pokazy filmowe, spotkania z artystami oraz warsztaty.
31 Maj 2006
Marta Sinior
0
Wystawa "Energia przekazu. Mikołajczyk, Robakowski, Rytka"
Wystawa "Energia przekazu. Mikołajczyk, Robakowski, Rytka" składa się z prac trzech artystów współpracujących ze sobą na przestrzeni wielu lat. Dobór projektów został podyktowany pojęciami zawartymi w tytule: energia i przekaz. Oprócz fotografii prezentowane będą również projekcie video, filmy oraz przestrzenne instalacje.
15 Lis 2005
Marta Sinior
0