4GB

Wszystkie artykuły z tagiem: "4GB" w serwisie fotopolis.pl:
Eye-Fi Pro SDHC 4GB - bezprzewodowy transfer dla zawodowców
Firma Eye-Fi zaprezentowała kolejną odmianę swojego sztandarowego produktu - karty SD pozwalającej na bezprzewodowy transfer danych z aparatu do komputera. Tym razem jest to 4-gigabajtowa wersja Pro (oczywiście w standardzie SDHC). Od standardowej różni się wsparciem dla plików typu RAW, możliwością bezpośredniego połączenia z komputerem i opcją selekcji plików, które mają być uploadowane.
10 Cze 2009
Michal Grzegorczyk
0
Transcend SDHC HD Video
Transcend wprowadził do swojej oferty karty dedykowane do zapisu materiałów wideo w rozdzielczości HD. Seria składa się z trzech nośników o pojemnościach 4, 8 i 16 gigabajtów. Karty Transcend SDHC HD Video mają 6. klasę prędkości - oznacza to, że minimalny gwarantowany transfer wynosi 6 MB/s.
17 Mar 2009
Michal Grzegorczyk
0
Kingston SDHC Video - karty pamięci do kamer wideo
Kingston poinformował o nowej serii kart pamięci przeznaczonych do użytku w kamerach wideo. Nośniki mają pojemność 4, 8 i 16 GB i należą do czwartej klasy prędkości.
29 Sty 2009
Michal Grzegorczyk
0
Eye-Fi - 4 gigabajty z okazji pierwszej rocznicy
Rok temu firma Eye-Fi wypuściła na rynek pierwszą bezprzewodową kartę SD. Z okazji rocznicy obecności tego produktu na rynku fani tego rozwiązania będą mogli kupić specjalną wersję o podwojonej pojemności - 4 gigabajtów.
13 Lis 2008
Michal Grzegorczyk
0
Verbatim SDHC Video HD
Verbatim dołożył do swoje oferty nośników dwie kolejne propozycje. Nowe karty zostały nazwane "SDHC Video HD", co sugeruje, że producent widzi je przede wszystki w kamerach wideo. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby użyć ich w aparatach cyfrowych. Większa z nowych kart ma 8 gigabajtów, a mniejsza 4. Obydwie należą do 6. klasy prędkości.
31 Paź 2008
Michal Grzegorczyk
0
Fujifilm - rekordowo szybkie karty Compact Flash
Fujifilm pochwalił się opracowaniem najszybszych obecnie na rynku kart pamięci typu Compact Flash. Osiągają one transfer danych na poziomie 46,5 MB/s (310x). Znaczącego postępu nie ma, ale rekord jest faktem. Nowe karty będą dostępne w trzech pojemnościach: 4, 8 i 16 GB.
18 Cze 2008
Michal Grzegorczyk
0
Transcend Extreme Speed 300X - pojemne UDMA
Trancend dołączył do grona producentów oferujących bardzo szybkie i wysokopojemne karty Compact Flash. Seria Extreme Speed oferuje pojemności 4, 8 i 16 GB i prędkości dochodzące do 45 MB/s (300x) - oczywiście tylko podczas pracy z urządzeniami wykorzystującymi technologię UDMA.
9 Maj 2008
Michal Grzegorczyk
0