Craig Potton

Wszystkie artykuły z tagiem: "Craig Potton" w serwisie fotopolis.pl:
Pejzaże Craiga Pottona we Wrocławiu
Po ekspozycji w warszawskiej Luksferze, fotografie Craiga Pottona od 14 lipca prezentowane będą we Wrocławiu w czasie międzynarodowego festiwalu filmowego "Era Nowe Horyzonty", który w tym roku poświęcony jest osiągnięciom kinematografii nowozelandzkiej. Piękne, nieskażone cywilizacj pejzaże Pottona będzie można oglądać aż na trzech wystawach. Jedna z nich została specjalnie przygotowana na Festiwal.
12 Lip 2008
Marta Sinior
0
Fotografie Craiga Pottona w Luksferze - jeszcze kilka dni
Jeszcze przez kilka dni, do 29 czerwca 2008 roku w warszawskiej galerii Luksfera można oglądać niezwykłe fotografie znanego nowozelandzkiego artysty, Craiga Pottona. Nieskażone cywilizacją krajobrazy Nowej Zelandii uznawane są za najbardziej wartościowy zakątek świata pod względem fauny i flory.
25 Cze 2008
Marta Sinior
0
Fotografie Craiga Pottona w Luksferze
Od 16 maja 2008 roku w warszawskiej Galerii Luksfera prezentowane będą wyjątkowe zdjęcia jednego z najbardziej znanych fotografów w Nowej Zelandii - Craiga Pottona. Krajobrazy Pottona zachwycają nie tylko wielbicieli fotografii przyrodniczej, ale przede wszystkim osoby wrażliwe na piękno natury. Polecamy.
28 Kwi 2008
Marta Sinior
0