GR Digital II

Wszystkie artykuły z tagiem: "GR Digital II" w serwisie fotopolis.pl:
Ricoh GR Digital II - firmware 2.40
Ricoh przygotował aktualizację oprogramowania wewnętrznego do modelu GR Digital II. Poprawka rozszerza nieco możliwości fotograficzne aparatu. To miłe, szczególnie, że od jakiegoś czasu istnieje już następca tego modelu - Ricoh GR Digital III.
6 Sie 2009
Michal Grzegorczyk
0
Ricoh GR Digital II - firmware 2.30, Ricoh CX1 - firmware 1.16
Zgodnie z zapowiedziami firma Ricoh opublikowała dziś nowy firmware do modelu GR Digital II. Oprócz tego, na stronie Ricoha znalazła się też aktualizacja oprogramowania wewnętrznego do modelu CX1.
22 Kwi 2009
Michal Grzegorczyk
0
Ricoh GR Digital II - nowy firmware
Ricoh zapowiedział na 22 kwietnia opublikowanie kolejnej wersji firmware do modelu GR Digital II. To będzie czwarta aktualizacja, która ma na celu rozszerzenie możliwości aparatu, a nie poprawę błędów.
16 Kwi 2009
Michal Grzegorczyk
0
Ricoh GR Digital II - firmware 2.20
Pojawił się nowy firmware do aparatu Ricoh GR Digital II. Aktualizacja została oznaczona numerem 2.20. Nowe oprogramowanie sterujące niczego nie naprawia, a jedynie wprowadza do funkcjonowania aparatu kilka udogodnień.
27 Lis 2008
Michal Grzegorczyk
0
Ricoh GR Digital II Creative Set - zestaw dodatków
Ricoh poinformował o rozpoczęciu sprzedaży nowego zestawu akcesoriów do modelu GR Digital II. W jego skład wchodzi aparat oraz konwerter szerokokątny 0.75x, osłona na obiektyw z adapterem, nowy wizjer zewnętrzny i pasek.
11 Wrz 2008
Michal Grzegorczyk
0
Ricoh GR Digital II - firmware 2.11
Kolejna poprawka oprogramowania wewnętrznego Ricoha GR Digital II. Firmware oznaczony numerem 2.11 wprowadza dwie zmiany. Pliki czekają już na stronie producenta na ściągnięcie.
8 Sie 2008
Michal Grzegorczyk
0
Ricoh GR Digital II - firmware 2.05
Ricoh udoskonala swój flagowy kompakt - GR Digital II. Opublikował właśnie kolejną aktualizację oprogramowania wewnętrznego do tego modelu. Nie poprawia ona błędów, lecz rozszerza nieco możliwości aparatu i zwiększa łatwość jego obsługi.
24 Lip 2008
Michal Grzegorczyk
0
Ricoh GR Digital II - firmware 2.03
Ricoh nie ustaje w poprawianiu modelu GR Digital II. Właśnie opublikował kolejną poprawkę oprogramowania wewnętrznego. To dobra wiadomość. Jest też zła - to czwarta aktualizacja w ciągu ostatnich kilku tygodni, a to oznacza, że Ricoh GR Digital II nie jest aparatem dopracowanym.
16 Maj 2008
Michal Grzegorczyk
0
Ricoh GR Digital II - firmware 2.02
Ricoh opublikował kolejną wersję oprogramowania wewnętrznego do modelu GR Digital II. Nowy firmware poprawia jeden błąd, mogący mieć wpływ na jakość uzyskiwanych zdjęć.
2 Maj 2008
Michal Grzegorczyk
0
Ricoh GR Digital II - firmware 2.01
Zaledwie kilkanaście dni temu ukazał się firmware numer 2.0 do Ricoha GR Digital II. Dziś producent zaprezentował kolejną aktualizację, tym razem oznaczoną numerem 2.01.
10 Kwi 2008
Michal Grzegorczyk
0