Vladimir Birgus

Wszystkie artykuły z tagiem: "Vladimir Birgus" w serwisie fotopolis.pl:
Fotografie Vladimira Birgusa w Łodzi
Zapraszamy na wystawę znakomitego czeskiego fotografa Vladimira Birgusa, którą będziecie mogli zobaczyć w łódzkiej Galerii FF, w trakcie tegorocznego Fotofestiwalu. Wernisaż w sobotę, 12 maja o godz. 19:00.
7 Maj 2012
Marcin Grabowiecki
0
Vladimir Birgus, Jindřich Štreit - "Fotografie"
Na początku przyszłego tygodnia - 6 września o godzinie 18.00 w białostockim Centrum im. Ludwika Zamehofa odbędzie się wernisaż wystawy Vladimira Birgusa i Jindřicha Štreita. Obaj twórcy związani są Instytutem Twórczej Fotografii Uniwersytetu Śląskiego w Opawie. Oprócz otwarcia ekspozycji ośrodek zaprasza na wykłady obu artystów.
2 Wrz 2011
Patryk Wiśniewski
0
Vladimír Birgus fotografie - wystawa w Starej Galerii ZPAF
WFFA 09.Stara Galeria ZPAF w Warszawie zaprasza w czwartek, 21 maja o godzinie 18 na otwarcie wystawy fotografii Vladimíra Birgusa. Prezentacja obejmie wybór zdjęć z cyklu dokumentalnego "Coś niewypowiedzianego". Wystawę przygotowano w ramach Warszawskiego Festiwalu Fotografii Artystycznej.
19 Maj 2009
ms
0
V WFFA otwarty!
WFFA 2009. V Warszawski Festiwal Fotografii Artystycznej został oficjalnie otwarty. Podczas dzisiejszej imprezy w warszawskiej Galerii Sztuki Mediów ASP odbył się uroczysty wernisaż "Klasyków czeskiej awangardy fotograficznej" z udziałem kuratora - Vladimira Birgusa. Rozdano także nagrody laureatom festiwalowego konkursu.
24 Kwi 2009
Marta Majewska
0
Spotkanie z Vladimirem Birgusem w Starej Galerii ZPAF
Warszawska Stara Galeria ZPAF zaprasza na spotkanie z Vladimirem Birgusem, fotografem, animatorem kultury, dyrektorem Instytutu Twórczej Fotografii na Uniwersytecie Śląskim w czeskiej Opawie. Odbędzie się ono w czwartek, 13 marca o godzinie 18:00 i będzie dotyczyło programu, organizacji pracy, metod nauczania oraz egzaminów wstępnych do Instytutu. Wstęp na spotkanie jest wolny.
7 Mar 2008
Michal Grzegorczyk
0