włókno węglowe

Wszystkie artykuły z tagiem: "włókno węglowe" w serwisie fotopolis.pl:
Manfrotto BeFree Carbon
Firma Manfrotto zaprezentowała nową wersję statywu BeFree wykonaną z włókien węglowych. Nogi statywu Manfrotto BeFree Carbon ważą o 20% mniej niż wersji aluminiowej i są przy tym wytrzymalsze i bardziej stabilne.
21 Lip 2014
Michal Grzegorczyk
0
Statywy Giotto z włókna węglowego
Firma Giotto poszerzyła swoją ofertę o trzy nowe statywy wykonane z włókna węglowego. Różnią się maksymalną wysokością, udźwigiem i własną masą. O ich solidności może świadczyć fakt, że producent udziela na nie 5-letniej gwarancji.
5 Paź 2009
Michal Grzegorczyk
0
Manfrotto 055CX - kolejne statywy z włókna węglowego
Manfrotto poszerza ofertę statywów oznaczonych symbolem CX wykonanych z włókna węglowego. Do serii 190CX dołączają teraz trzy większe modele: 055CX3, 055CXPRO3 i 055CXPRO4. Najnowsze produkty Manfrotto różnią się od siebie budową - ilością sekcji nóg i elementów wykonanych z włókna węglowego.
6 Paź 2008
Michal Grzegorczyk
0
Gitzo GM5561T - monopod do zadań specjalnych
Trudno wyobrazić sobie wydarzenie na współczesnym stadionie sportowym bez setek fotoreporterów z aparatami na monopodach. Właśnie dla nich firma Gitzo przygotowała sześciosekcyjny model GM5561T wykonany z włókna węglowego.
16 Cze 2008
Michal Grzegorczyk
0
Hama Omega Carbon - statywy z włókna węglowego
Hama, niemiecki producent akcesoriów fotograficznych i elektronicznych zaprezentował dwa nowe statywy z włókna węglowego. Maksymalna wysokość większego z nich, modelu Omega Carbon III, sięga ponad dwóch metrów, a waga wraz z dołączoną głowicą nie przekracza trzech kilogramów. Oprócz głowicy, w komplecie znajduje się również pokrowiec ochronny.
6 Maj 2008
Michal Grzegorczyk
0
Manfrotto CX Pro - nowe statywy z włókna węglowego
Oferta statywów Manfrotto wzbogaci się w tym miesiącu o trzy modele z nowej serii CX Pro. 190CXPRO3, 190CXPRO4 i 190CX3 to lekkie i wytrzymałe trójnogi wykonane z włókna węglowego. Cała trójka została wyposażona przez producenta w system szybkiego pochylenia kolumny centralnej, nowy typ blokady nóg i zmodyfikowany talerzyk, do którego przykręcana jest głowica.
4 Mar 2008
Michal Grzegorczyk
0