Wojciech Marzec

Wszystkie artykuły z tagiem: "Wojciech Marzec" w serwisie fotopolis.pl:
Wystawa "Private Property" we Wrocławiu
Zapraszamy na wystawę "Private Property", na której zobaczycie prace słuchaczy Akademii Fotografii, które powstały w ramach Warsztatu Fotoreportażu i Fotodokumentu prowadzonych przez Rafała Milacha. Wernisaż w piątek, 9 listopada o godz. 18:00 w Biurze Festiwalowym Impart 2016 we Wrocławiu. Prezentacja odbywa się w ramach TIFF 2012 i będzie ją można oglądać do 30 listopada.
7 Lis 2012
Marcin Grabowiecki
0
"Fotografia według Langforda dla fotografów" - zapowiedź książki
Nakładem Wydawnictwa Wojciech Marzec ukaże się poradnik fotograficzny "Fotografia według Langforda dla fotografów, czyli jak opanować tę sztukę". Książka pomoże wykształcić własny styl w fotografowaniu, wyjaśniając także kwestie techniczne i estetyczne. Jest to pierwsza część z serii "Fotografia według Langforda".
31 Paź 2012
Patrycja Tuszyńska
0
"Private Property" - premiera książki w Krakowie
Akademia Fotografii i Instytut Kultury Wizualnej zapraszają na spotkanie i premierę książki "Private Property" pod redakcją Rafała Milacha, która odbędzie się w sobotę, 2 czerwca o godz. 18:00 w Kino18, w ramach Miesiąca Fotografii w Krakowie. Spotkanie poprowadzi Anna Theiss. Autorami zdjęć, które znalazły się w publikacji są: Hubert Worobiej, Piotr Andruszkiewicz, Wojciech Marzec, Aleksandra Gach, Marcin Grabowiecki i Marta Zgierska.
30 Maj 2012
Marcin Grabowiecki
0