Czterobój fotograficzny

Wszystkie artykuły z tagiem: "Czterobój fotograficzny" w serwisie fotopolis.pl:
Pięciobój Fotograficzny 2008 - inauguracja I rundy
Fotopolis.pl już po raz drugi inauguruje Wielobój Fotograficzny. W tym roku zapraszamy wszystkich fascynatów fotografii do zmagań w "Pięcioboju fotograficznym". W każdej rundzie uczestnicy konkurować będą w innej kategorii tematycznej, zdobywając liczne nagrody i punkty do Grand Prix. Dziś otwieramy rundę pierwszą pod hasłem Symbol. Termin nadsyłania prac upływa 15 czerwca 2008! Nie warto zwlekać, bo pula nagród w tegorocznej edycji konkursu przekracza 40 000 zł!
17 Maj 2008
Marta Majewska
0
Rozstrzygnięcie "Czteroboju fotograficznego"
Uczestnicy "Czteroboju fotograficznego" dojechali do mety konkursu. Trzeba przyznać, że były to najtrudniejsze obrady jury w krótkiej historii konkursu. Członkowie jury mieli kłopoty z podjęciem decyzji, być może dlatego, że stawka konkursu była wysoka...
31 Paź 2007
Marta Sinior
0
Czterobój - wyniki III rundy
Myśleliśmy, że w trzeciej - przedostatniej rundzie będziemy mogli zacząć obstawiać, kto zdobędzie Grand Prix "Czteroboju fotograficznego". Tymczasem 3. runda nic nie wyjaśniła... Oto wyniki przedostatniej rundy "Czteroboju fotograficznego".
18 Paź 2007
Marta Sinior
0
Czterobój  - wyniki II rundy
Przyszedł czas na wyniki II rundy "Czteroboju fotograficznego". Patrząc na liczbę autorów nadesłanych fotografii w drugim etapie konkursu, można pomyśleć, że temat "Z bliska" okazał się trudniejszy niż hasło poprzedniej rundy - "Człowiek". Jednak mimo niełatwego tematu, czytelnicy nie zawiedli nas poziomem wykonania i wyobraźnią.
21 Wrz 2007
Marta Sinior
0
Czterobój - wyniki I rundy
Na pierwszy etap naszego konkursu "Czterobój fotograficzny" nadesłano ponad 400 fotografii będących odpowiedzią na temat "człowiek". Jury nie było jednogłośne w swoich typach, a o zwycięstwie zdecydowała przewaga kilku głosów.
29 Sie 2007
Marta Sinior
0
Czterobój fotograficzny - inauguracja konkursu Fotopolis.pl
Fotopolis.pl pragnie zaprosić wszystkich fascynatów fotografii do udziału w "Czteroboju fotograficznym". W każdej rundzie uczestnicy konkurować będą w innej kategorii tematycznej, zdobywając punkty. Pod koniec ostatniej części, osoba z największą ilością punktów zdobędzie Grand Prix konkursu. Od dziś do 20 sierpnia czekamy na zdjęcie na temat "Człowiek". Zmierz się z innymi fotografami i sięgnij po cenne nagrody.
30 Lip 2007
Marta Sinior
0