NEX-C3

Wszystkie artykuły z tagiem: "NEX-C3" w serwisie fotopolis.pl:
Sony NEX-3, NEX-C3, NEX-5 oraz NEX-VG10 - nowy firmware
Zgodnie z zapowiedziami firma Sony opublikowała aktualizację firmware do aparatów Sony NEX-3, NEX-C3, NEX-5 oraz kamery NEX-VG10.
16 Gru 2011
Michal Grzegorczyk
0
Sony NEX-3, NEX-C3, NEX-5 oraz NEX-VG10 - zapowiedź nowego firmware
Japoński oddział Sony zapowiedział na połowę grudnia publikację aktualizacji firmware do bezlusterkowców NEX-3, NEX-C3 i NEX-5 oraz kamery NEX-VG10. Na razie wiadomo o jednej zmianie - umożliwieniu współpracy z adapterem Sony LA-EA2.
21 Lis 2011
Michal Grzegorczyk
0
Sony NEX-C3 - test
Sony NEX-C3 to przedstawiciel drugiej generacji bezlusterkowców japońskiego producenta. Aparat wyróżnia się przede wszystkim małymi rozmiarami - jest jeszcze mniejszy od swoich porzedników. Oferuje także nową matrycę o rozdzielczości 16,2 megapikseli.
19 Sie 2011
Patryk Wiśniewski
0
Sony NEX-C3 - zdjęcia przykładowe
Prezentujemy pierwsze zdjęcia wykonane nowym bezlusterkowcem Sony. NEX-C3 to przedstawiciel drugiej generacji w tej serii aparatów. Zmieniono w nim matrycę - obecnie sensor w formacie APS-C ma rozdzielczość 16,2 megapikseli. Aparat jest także mniejszy i lżejszy w stosunku do swoich poprzedników.
5 Sie 2011
Patryk Wiśniewski
0
Sony NEX-C3 i HVL-F20S - kompakt z wymienną optyką i mocniejszy flesz
Miesiąc po "przecieku" koncern Sony oficjalnie zaprezentował dwa nowe aparaty systemowe. Wśród nich znalazł się kolejny NEX - oznaczony symbolem C3. Do tego modelu wyjątkowo pasuje określenie "kompakt z wymienną optyką" - to najmniejszy i najlżejszy aparat tego typu z matrycą APS-C. Jednoczeście koncern Sony zaprezentował nieco mocniejszą wersję lampy błyskowej - HVL-F20S.
8 Cze 2011
Michal Grzegorczyk
0
Sony SLT-A35 i NEX-C3 - prawie oficjalnie
Na czeskiej stronie koncernu Sony przez pewien czas były dostępne instrukcje obsługi dwóch aparatów, które nie miały jeszcze swojej oficjalnej premiery. Pierwszy z nich to bezlusterkowiec Sony NEX-C3, natomiast drugi to lustrzanka z nieruchomym, półprzepuszczalnym lustrem SLT-A35.
4 Maj 2011
Michal Grzegorczyk
0