AgfaPhoto

Wszystkie artykuły z tagiem: "AgfaPhoto" w serwisie fotopolis.pl:
Czy film Agfa Vista przejdzie do historii? Wszystko na to wskazuje
„To co niektórzy słyszeli i od jakiegoś czasu przypuszczali, zostało potwierdzone przez wiarygodne źródła branżowe: Agfa Vista już nie istnieje“ - podaje serwis Japan Camera Hunter.
13 Mar 2018
Michał Chrzanowski
2
AgfaPhoto Optima 3
Legendarna marka AgfaPhoto powraca od czasu do czasu z różnymi produktami. Tym razem chodzi o niewielki kompakt Optima 3, który nawiązuje stylistycznie do analogowego aparatu Agfamatic.
15 Lut 2011
Michal Grzegorczyk
0
AgfaPhoto Optima 1, 100 i 102 - prosto, przeciętnie i tanio
AgfaPhoto już teraz zapowiedziała jakie nowe aparaty pokaże na zbliżających się targach IFA w Berlinie. Będą to trzy proste i dość tanie kompakty nie wyróżniające się niczym z morza innych prostych i dość tanich kompaktów - może poza szerokokątnym obiektywem w modelu Optima 1.
5 Sie 2009
Michal Grzegorczyk
0
AgfaPhoto DC-600uw - budżetowy aparat wodoodporny
Kolejna firma zaprezentowała aparat, który może się cieszyć sporym powodzeniem w okresie wakacji. AgfaPhoto DC-600uw to kompakt, z którym można bez obaw nurkować na głębokość 10 metrów. Inna istotna cecha tego modelu to dość niska cena.
29 Cze 2009
Michal Grzegorczyk
0
AgfaPhoto AF5135MS - duża ramka, duża rozdzielczość
Firma AgfaPhoto zaprezentowała nową ramkę cyfrową o przekątnej ekranu wynoszącej 13 cali. Ramka wyróżnia się niewielką grubością obudowy i sporą rozdzielczością. Radzi też sobie z plikami filmowymi i mp3.
16 Kwi 2009
Michal Grzegorczyk
0