Corinne Mercadier

Wszystkie artykuły z tagiem: "Corinne Mercadier" w serwisie fotopolis.pl:
Wywiad z Corinne Mercadier
Jeszcze tylko dzisiaj w Yours Gallery w Warszawie można oglądać przekrojową wystawę prac francuskiej artystki Corinne Mercadier. Kto nie widział prezentacji "Lata świetlne" ma ostatnią szansę. W ramach Nocy Muzeów - o czym już wspominaliśmy - wystawa będzie otwarta do pierwszej w nocy. Przy okazji zapraszamy do przeczytania wywiadu, jaki przeprowadziliśmy z artystką podczas jej pobytu w Polsce.
16 Maj 2009
ms
0
Noc Muzeów w Yours Gallery
W ramach tegorocznej edycji Nocy Muzeów Yours Gallery w Warszawie zaprasza w sobotę, 16 maja na nocne zwiedzanie wystawy Corinne Mercadier "Lata świetlne". Galeria będzie otwarta do pierwszej w nocy.
15 Maj 2009
ms
0
Corinne Mercadier - spotkanie w Instytucie Francuskim
Instytut Francuski oraz Yours Gallery w Warszawie zapraszają na spotkanie z francuską fotografką Corinne Mercadier. Autorka gości w Polsce w związku ze swoją wystawą "Lata Świetlne", którą od jutra można oglądać w Yours Gallery. Spotkanie już jutro, 27 marca o godzinie 19. Wstęp wolny.
26 Mar 2009
ms
0
Corinne Mercadier "Lata Świetlne" - wystawa w Yours Gallery
W Yours Gallery w Warszawie trwają przygotowania do nowej wystawy. Już od piątku na trzech piętrach galerii gościć będzie prezentacja francuskiej fotografki Corinne Mercadier. Wystawa zatytułowana "Lata Świetlne" obejmie ponad 60 prac z różnych projektów. Autorka posługuje się w swojej twórczości techniką Polaroida. Wystawę będzie można oglądać do 16 maja.
24 Mar 2009
ms
0