Katarzyna Sagatowska

Wszystkie artykuły z tagiem: "Katarzyna Sagatowska" w serwisie fotopolis.pl:
"Polskie sumo" Katarzyny Sagatowskiej w Poznaniu
Zapraszamy na wernisaż wystawy Katarzyny Sagatowskiej zatytułowany "Polskie sumo", który odbędzie się w środę, 2 marca o godz. 18:00 w Galerii 2piR w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Wystawa będzie czynna do 13 kwietnia 2011.
23 Lut 2011
Marcin Grabowiecki
0
"Polskie Sumo" Katarzyny Sagatowskiej w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie
Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha zaprasza na wystawę Katarzyny Sagatowskiej zatytułowaną "Polskie Sumo", na której autorka przedstawia portrety polskich sumitów oraz swoją wizję istoty tego sportu. Wernisaż połączony z pokazem sumo w wykonaniu wybitnych polskich zawodników tej dyscypliny odbędzie się w środę, 15 września o godz. 18:00 w Krakowie, gdzie wystawa pozostanie do 10 października.
14 Wrz 2010
Marcin Grabowiecki
0
Finisaż wystawy i pokaz sumo
WFFA 09.W Galerii Luksfera w Warszawie do 26 kwietnia pokazywana będzie wystawa fotografii Katarzyny Sagatowskiej "Polskie sumo". Na jutro zaplanowano finisaż prezentacji. Początek o godzinie 20. Galeria serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych. W programie między innymi pokaz sumo.
23 Kwi 2009
ms
0
Katarzyna Sagatowska "Polskie sumo"- wystawa w Galerii Luksfera
Od 20 marca w Galerii Luksfera w Warszawie pokazywana będzie wystawa Katarzyny Sagatowskiej "Polskie sumo". Prezentacji czarno-białych fotografii towarzyszyć będzie photocast, w którym Robert Paczków, utytułowany polski zawodnik, opowie o istocie dyscypliny.
18 Mar 2009
ms
0