DMC-GH1

Wszystkie artykuły z tagiem: "DMC-GH1" w serwisie fotopolis.pl:
Pansonic Lumix DMC-GH1 - test
Panasonic GH1 to kolejna propozycja aparatu systemowego z wymienną optyką, który nie jest ani lustrzanką, ani kompaktem. Poza tym GH1 nie jest tylko aparatem fotograficznym, ponieważ udostępnia zaawansowane funkcje wideo. I nie chodzi tylko o nagrywanie filmów w jakości Full HD. Zapraszamy do zapoznania się z testem tej ciekawej konstrukcji.
29 Lip 2009
Marcin Falana
0
Panasonic Lumix GH1 - zdjęcia testowe
Przedstawiamy pierwsze zdjęcia testowe tablicy Gretaga i scenki fotopolis.pl. Publikujemy także kilka zdjęć plenerowych do pobrania. Zostały one wykonane na różnych ogniskowych przy pomocy obiektywu G Vario HD 14-140mm F4.0-5.8 ASPH. MEGA O.I.S.
6 Lip 2009
Marcin Falana
0
Panasonic Lumix GH1 - pierwsze zdjęcia i filmy
W związku z wprowadzeniem do sprzedaży modelu GH1 mieliśmy okazję sprawdzić jak najnowszy Panasonic z systemu Mikro 4/3 radzi sobie ze zdjęciami i nagrywaniem filmów. Zamieszczamy zdjęcia tego samego fragmentu na wszystkich czułościach ISO, oraz filmy. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem zarejestrowanym tym aparatem.
2 Lip 2009
Marcin Falana
0
Panasonic Lumix DMC-GH1 - zapowiedziane filmy HD
PMA 09 Po premierze Lumiksa G1 podniosły się głosy, że brakuje mu funkcji nagrywania filmów. Producent zapowiedział wtedy, że za kilka miesięcy pokaże drugi korpus Systemu Mikro Cztery Trzecie, który taką funkcję będzie posiadał. Jak się można było tego spodziewać, na miejsce premiery wybrane zostały targi PMA. Zapowiedzi stały się faktem - Lumix DMC-GH1 ujrzał światło dzienne.
3 Mar 2009
Michal Grzegorczyk
0