iPhoto

Wszystkie artykuły z tagiem: "iPhoto" w serwisie fotopolis.pl:
Apple wypuszcza aktualizację systemu z aplikacją Photos
Niedawno informowaliśmy Was o tym, że Apple planuje wycofać program Aperture z serwisu App Store, a jego funkcje przejmie aplikacja Photos startująca wraz z aktualizacją systemu. Wczoraj została zaprezentowana nowa wersja systemu.
10 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
Apple Digital Camera RAW 5.05
Apple udostępniło aktualizację swojej "wywoływarki" plików RAW. Najnowsza wersja dodaje do programów iPhoto oraz Aperture 3 obsługę surowych plików z czterech aparatów.
21 Maj 2014
Patryk Wiśniewski
0
Nowe iPhoto na OS X oraz iOS
Firma Apple zaktualizowała pakiet iLife, który składa się z programów iPhoto, iMovie oraz GarageBand. Pojawiły się wersje na system OS X oraz mobilne urządzenia z systemem iOS.
23 Paź 2013
Michal Grzegorczyk
0
FlickinAmazing - aplikacja na iPada
FlickinAmazing to aplikacja, która ma spopularyzować portal Flickr wśród posiadaczy iPada. Program oferuje m.in. wsparcie dla wyświetlaczy Retina.
27 Wrz 2012
Michał Dąbrowski
0
iPhoto 1.1 dla systemu iOS
Firma Apple zaktualizowała iPhoto - oprogramowanie do edycji i przeglądania zdjęć w systemie iOS.
20 Wrz 2012
Michał Dąbrowski
0
iPhoto '11 - nowa wersja aplikacji do zarządzania zdjęciami
Firma Apple przedstawiła nową wersję aplikacji wchodzącej w skład pakietu iLife '11 - iPhoto '11. Zmiany nie są rewolucyjne, przede wszystkim wprowadzono nowy tryb pełnoekranowy, dodano rozszerzenie do portalu Facebook oraz uatrakcyjniono wygląd pokazu slajdów. Dodatkowo, zdjęcia możemy szybko wysłać pocztą e-mail.
21 Paź 2010
Damian Bednarzak
0
HDR-y w iPhonie - iOS 4.1
Apple poinformowało o uaktualnieniu oprogramowania do iPhona. Nowa wersja iOS 4.1 poprawia błędy i wprowadza dwie nowe funkcje: Centrum Gier oraz zdjęcia HDR.
2 Wrz 2010
Marcin Falana
0
iPhone 3G S - z lepszym aparatem
Aparat fotograficzny wbudowany w iPhone'a 3G był jednym z najsłabszych elementów całego urządzenia. Nic dziwnego, że fani telefonu z jabłuszkiem od dawna spekulowali, że nowa wersja sprzętowa przyniesie poprawę jakości robionych przez iPhone'a zdjęć. Tak się stało w rzeczywistości - na liście zmian wprowadzonych w zaprezentowanym dziś iPhonie 3G S pierwsze miejsce zajmuje nowy aparat.
9 Cze 2009
Michal Grzegorczyk
0
iPhoto '09 - rozpoznawanie twarzy... z imienia
Dzisiaj na targach Macworld Expo w San Francisco firma Apple pokazała najnowszą wersję iPhoto - aplikacji do zarządzania cyfrowymi zdjęciami. Nowe iPhoto '09 oferuje nową rewolucyjną funkcję: rozpoznawanie twarzy. Jednak w znacznie bardziej zaawansowanej formie niż znamy to z aparatów cyfrowych. Uaktualnienie 07.01.09: Dodaliśmy precyzyjniejszą informację o pierwszeństwie w zastosowaniu technologii identyfikacji twarzy.
6 Sty 2009
Michał Sułkiewicz
0