Maciej Skawiński

Wszystkie artykuły z tagiem: "Maciej Skawiński" w serwisie fotopolis.pl:
Warsztaty wyjazdowe w Nepalu
Prowadzony przez podróżników i fotoreporterów serwis Kathmandu.pl zaprasza na wyjazd i warsztaty fotograficzne do Nepalu w rejon Langtang. Warsztaty, które odbędą się wiosną nadchodzącego roku, poprowadzi fotoreporter, wykładowca Warszawskiej Szkoły Fotografii, Maciej Skawiński. Trwają zapisy na ostatnie miejsca w grupie.
31 Gru 2008
ms
0
Warsztaty fotograficzne z Maciejem Skawińskim
Muzeum Powstania Warszawskiego po raz kolejny zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w warsztatach fotograficznych "Warszawa - twarze miasta". Dwudniowe spotkanie poświęcone pracy fotoreportera oraz tożsamości mieszkańców Warszawy poprowadzi fotograf Maciej Skawiński. Warsztaty odbędą się 13 i 14 grudnia.
11 Gru 2008
ms
0
Warsztaty fotograficzne "Twarze miasta" z Maciejem Skawińskim
Muzeum Powstania Warszawskiego zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w warsztatach z fotoreportażu w ramach projektu "Warszawa-twarze miasta". Warsztaty to z pewnością nie lada gratka dla miłośników fotografii, zwłaszcza, gdy prowadzącym jest Maciej Skawiński - laureat World Press Photo.
13 Paź 2008
Marta Sinior
0
Fotoreportaż w Berlinie - warsztaty
W dniach 2-5 października 2008 odbędą się fotograficzne warsztaty w Berlinie zorganizowane przez Kathmandu.pl. Zajęcia poświęcone będą fotoreportażowi, a poprowadzi je wykładowca Warszawskiej Szkoły Fotografii, Maciej Skawiński. Zapisy już trwają.
6 Sie 2008
Marta Sinior
0