Album "Mistrzowie Polskiego Pejzażu"
0
Telewizja pokaże... "Jewgienij Chałdej..."
4 maj 2002
W środę 8 maja Telewizja Polska pokaże dokument o niezwykłej postaci w historii fotografii. Jewgienij Chałdej uznawany jest za jednego z największych fotografów wojennych oraz nieocenionego dokumentatora życia Związku Radzieckiego.
0
Kup sobie aparat cz.III
30 kwiecień 2002
Tę część naszego przewodnika po dostępnych na rynku typach aparatów fotograficznych można traktować jako suplement od artykułu o prostych modelach kompaktowych. Tym razem rozwiniemy temat o zaawansowane aparaty kompaktowe.
0
Przewodnik po galeriach w sieci - część III
29 kwiecień 2002
Prezentujemy kolejną, już trzecią część przewodnika po galeriach w sieci. Tym razem postanowiliśmy odwiedzić strony z pracami największych fotografików, zarówno tych, którzy już przeszli do historii, jak i tych, którzy od niedawna cieszą się uznaniem.
0
Wywoływacz, przerywacz i utrwalacz
17 kwiecień 2002
W drugiej części przewodnika po własnoręcznej domowej obróbce materiałów czarno - białych o przygotowaniu chemii i jej zastosowaniu.
0
Zdjęcia z "Amelii"
16 kwiecień 2002
Od niedawna w księgarniach dostępny jest album ze zdjęciami z "Amelii" Jean-Pierre Jeuneta . Wśród fotografii znajdują się również zdjęcia z automatu, które znalazła Amelia.
0
Kup sobie aparat cz.II - kompakty
14 kwiecień 2002
W pierwszej części zrobiliśmy krótkie wprowadzenie do zakupologii oraz przedstawiliśmy system APS. Tym razem co nieco o kupowaniu prostych aparatów kompaktowych.
0
Przewodnik po galeriach internetowych - część II
12 kwiecień 2002
Prezentujemy kolejną część przewodnika po wirtualnych galeriach. Tym razem proponujemy fotografie szwedzkie, niemieckie, argentyńskie i brytyjskie.
0
Co to jest TTL?
6 kwiecień 2002
Kilka zdań wyjaśniających działanie pomiaru błysku przez obiektyw oraz stosowanych obecnie rozwiązań.
0
Galerie w sieci. Prezentujemy pierwszą część naszego przewodnika
0