3,2,1… Photoshop - Adobe startuje z nową serią poradników dla początkujących
0
Dzięki tej serii filmów za darmo nauczysz się podstaw Photoshopa
26 lipiec 2017
Chcesz nauczyć się edycji zdjęć i grafiki od podstaw, nie płacąc przy tym ani grosza? Oto bezpłatny cykl 33 wideoporadników, dzięki którym staniesz się mistrzem Photoshopa.
0
Kolorowanie czarno-białych zdjęć tylko za pomocą Lightrooma. Zobacz, jak robić to dobrze
24 lipiec 2017
Koloryzację monochromatycznych fotografii zazwyczaj wykonuje się Photoshopie lub specjalnie opracowanych do tego celu programach. Jednak czy wiedziałeś, że dobre rezultaty można osiągnąć także w Lightroomie? Ten poradnik pokaże Ci jak tego dokonać.
0
Jak sprawić, by nasze portrety stały się dziełami sztuki? Ten wykład to kompleksowy wgląd w pracę nad sesją
17 lipiec 2017
Tego dowiecie się z wideoporadnika Lindsay Adler, która poświęca niemal 2 godziny, by podzielić się cennymi radami na temat całego procesu pracy nad sesją portretową, od wstępnego pomysłu, aż po postprodukcję.
0
Oto 7 ukrytych sztuczek w Lightroomie, dzięki którym wzniesiesz swój workflow na jeszcze wyższy poziom
17 lipiec 2017
Lightroom jest pełen znanych trików i skrótów, które aktywują jego zaawansowane funkcje. Jednak od czasu do czasu pojawiają się tutoriale, które prezentują zupełnie nowe możliwości programu. Oto jeden z takich poradników, dzięki któremu nauczysz się aż 7 nowych rzeczy.
7
Trzymaj się tych 11 zasad, a Twoje zdjęcia lotnicze nabiorą rozmachu
14 lipiec 2017
Ekipa COOPH powraca z kolejnym ciekawym wideoporadnikiem. Tym razem prezentuje 11 prostych sposobów, które sprawią, że wykonasz lepsze zdjęcia z powietrza. Tak więc jeśli masz drona i uwielbiasz fotografię, to ten film jest właśnie dla Ciebie.
0
Astrofotografia dla początkujących. Ten wideoporadnik podpowie jak zacząć i robić to dobrze
5 lipiec 2017
Astrofotografia to jedna z najbardziej wymagających dziedzin fotografii krajobrazowej. I choć dobre rezultaty wymagają odpowiedniego przygotowania teoretycznego, sprzętowego i praktycznego to rozpoczęcie z nią przygody nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Jak zacząć zdradza nowy poradnik Mango Street Lab.
1
Jak fotografować nieznajomych (i się tego nie bać)?
4 lipiec 2017
To pytanie zadaje sobie zapewne większość osób rozpoczynających przygodę z fotografią uliczną. Na szczęście na wszystko są dobre sposoby. Zobaczcie, jak robi to fotograf Eduardo Pavez Goye.
7
Panning dla początkujących. Ten tutorial pokaże jak robić to dobrze
26 czerwiec 2017
Dynamicznie uchwycony ruch z ostrym obiektem zdjęcia i płynnie rozmytym tłem - tak w skrócie można opisać technikę panoramowania (ang. panning). W najnowszym wideoporadniku amerykański fotograf Josh Katz w prosty sposób pokazuje, jak tego dokonać.
0
Podwójna ekspozycja w Photoshopie? Ten tutorial pokaże Ci jak robić to dobrze
0