Adobe Lightroom 5 w małym palcu – zaawansowana edycja kolorystyczna
0
Adobe Lightroom 5 w małym palcu – zakładka Basic w praktyce
29 listopad 2014
W dzisiejszym poradniku z serii „Adobe Lightroom 5 w małym palcu” skupimy się na wykorzystaniu podstawowych funkcji panelu Develop w praktyce. Pokażemy, jak w prosty sposób zwiększyć kontrast, wydobyć szczegóły z cienia oraz poprawić nasycenie kolorów.
0
Adobe Lightroom 5 w małym palcu – podstawowe funkcje panelu Develop
22 listopad 2014
Tematem dzisiejszego poradnika będzie panel Develop. Moduł ten to nic innego jak cyfrowa ciemnia programu Lightroom 5, w której dokonuje się procesu postprodukcji wybranych wcześniej zdjęć. Narzędzie to daje możliwość nie tylko podstawowej korekty ekspozycji, lecz także zaawansowanej obróbki cyfrowych negatywów.
0
Adobe Lightroom 5 w małym palcu – selekcja i ocenienie zdjęć w panelu Library
15 listopad 2014
W dzisiejszej części poradnika skupimy się na możliwościach selekcji oraz oceny zdjęć, jakie daje nam moduł Library programu Lightroom 5. Dzięki zaawansowanym funkcjom wyświetlania oraz przyznawania ocen zdjęciom panel ten w znacznym stopniu może ułatwić wybór interesujących nas zdjęć.
0
Adobe Lightroom 5 w małym palcu – podstawowe funkcje panelu Library
8 listopad 2014
W drugiej części poradnika szczegółowo przyjrzymy się podstawowym funkcjom modułu Library programu Lightroom 5. Panel ten to nic innego, jak cyfrowa biblioteka wszystkich zdjęć, które kiedykolwiek zostały zaimportowane do programu.
0
Adobe Lightroom 5 w małym palcu - importowanie zdjęć i tworzenie katalogów
2 listopad 2014
Jak poprawnie importować zdjęcia do programu Lightroom 5? Tworzyć jeden, czy może kilka katalogów ze zdjęciami? Jak nazywać foldery, aby szybko odnaleźć interesujące nas fotografie? Na te i inne pytania odpowiemy w pierwszej części poradnika.
2