Samsung Galaxy Camera - test

Samsung Galaxy Camera został zaprezentowany podczas targów IFA w sierpniu 2012 roku. Urządzenie z systemem Android wyposażono w 16,3-megapikselową matrycę i 4,8-calowy, dotykowy wyświetlacz LCD. Przekonajcie się, jak wypadł w naszym teście.

5. Menu i tryby odtwarzania

Do menu aparatu dostajemy się dotykając małej strzałki znajdującej się w lewej, górnej części ekranu. Po jej dotknięciu otwiera się podręczne menu. Z tego poziomu uzyskujemy również dostęp do zaawansowanych ustawień.

Menu podręczne


W samym rogu ekranu jest ikonka pokrętła ustawień, która umożliwia nam dostęp do takich funkcji jak rozmiar zdjęcia, udostępnianie i ustawienia ogólne.

Obok głównej ikonki nastaw znajdują się skróty do konkretnych ustawień, znajdujących się również w głównym menu. takich jak: tryb tryb lampy błyskowej, ustawienie udostępniania, rozmiar filmu, samowyzwalacz czy polecenia głosowe do sterowania aparatem).

Dostęp do wszystkich ustawień jest prosty i przejrzysty. Przyzwyczajenie się do korzystania z menu zajmuje kilka dni.

Zdjęcia odtwarzamy po dotknięciu ikonki umieszczonej w lewej, dolnej części ekranu (gdy jesteśmy w trybie fotografowania). Przesuwając palcem w lewo lub prawo, oglądamy kolejne zdjęcia.

Dwukrotne kliknięcie umożliwia powiększenie obrazu. Z tego poziomu można również edytować zdjęcia, kasować oraz przesyłać dalej za pomocą Wi-Fi, portali społecznościowych, maila czy aplikacji.

Menu Aparat


Menu Udostepnianie


Menu Ogólne

Komentarze
Polecane artykuły
Łukasz Bożycki: pierwsza zima z Olympusem OM-D E-M1X
6 Kwi 2019
Fotografia przyrodnicza to pasmo niepowodzeń, które od czasu do czasu przerywane jest drobnym sukcesem. W dużym stopniu zależy on od możliwości i znajomości naszego sprzętu.
2
Okiem zawodowca: Lumix S1 i S1R
28 Mar 2019
Fotografka National Geographic, kreatywny portrecista, utytułowany fotoreporter publikujący w prasie... Zobaczcie, co o nowych pełnoklatkowych korpusach Panasonic mówią profesjonalni fotografowie.
0
Obiektyw do zadań specjalnych, czyli Venus Optics Laowa 25 mm f/2.8 2.5-5X Ultra Macro i powiększenie 5:1 w praktyce
20 Mar 2019
Venus Optics Laowa 25 mm f/2.8 2.5-5X Ultra Macro to jedno z niewielu specjalistycznych szkieł kierowanych do miłośników ekstremalnych powiększeń na rynku. Jest przy tym konstrukcją znacznie nowszą i tańszą od swojego konkurenta. Zobaczcie, na co je stać.
6
Galeria zdjęć w twoim salonie? Oto przyjazne dla portfela wydruki, dzięki którym stworzysz prywatną wystawę
6 Mar 2019
Dostępność usług drukowania takich jak MojObraz.pl pozwala nam stworzyć z salony własną salę wystawową. Przyjazne portfelowi, szybkie i łatwe z punktu widzenia klienta - nie ma powodu, dla którego nie warto by było spróbować.
0