Samsung Galaxy Camera - test

Samsung Galaxy Camera został zaprezentowany podczas targów IFA w sierpniu 2012 roku. Urządzenie z systemem Android wyposażono w 16,3-megapikselową matrycę i 4,8-calowy, dotykowy wyświetlacz LCD. Przekonajcie się, jak wypadł w naszym teście.
0
Marcin Grabowiecki
11 Styczeń 2013
Artykuł na: 29-37 minut
Spis treści

5. Menu i tryby odtwarzania

Do menu aparatu dostajemy się dotykając małej strzałki znajdującej się w lewej, górnej części ekranu. Po jej dotknięciu otwiera się podręczne menu. Z tego poziomu uzyskujemy również dostęp do zaawansowanych ustawień.

Menu podręczne


W samym rogu ekranu jest ikonka pokrętła ustawień, która umożliwia nam dostęp do takich funkcji jak rozmiar zdjęcia, udostępnianie i ustawienia ogólne.

Obok głównej ikonki nastaw znajdują się skróty do konkretnych ustawień, znajdujących się również w głównym menu. takich jak: tryb tryb lampy błyskowej, ustawienie udostępniania, rozmiar filmu, samowyzwalacz czy polecenia głosowe do sterowania aparatem).

Dostęp do wszystkich ustawień jest prosty i przejrzysty. Przyzwyczajenie się do korzystania z menu zajmuje kilka dni.

Zdjęcia odtwarzamy po dotknięciu ikonki umieszczonej w lewej, dolnej części ekranu (gdy jesteśmy w trybie fotografowania). Przesuwając palcem w lewo lub prawo, oglądamy kolejne zdjęcia.

Dwukrotne kliknięcie umożliwia powiększenie obrazu. Z tego poziomu można również edytować zdjęcia, kasować oraz przesyłać dalej za pomocą Wi-Fi, portali społecznościowych, maila czy aplikacji.

Menu Aparat


Menu Udostepnianie


Menu Ogólne

Spis treści
Komentarze
Więcej w kategorii: Mobile
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3...
5
2
Huawei P20 Pro - test
Huawei P20 Pro - test
Huawei P20 Pro, który jako pierwszy na rynku wyposażony został w 3 moduły aparatów i “sztuczną inteligencję”, na nowo definiować ma pojęcie fotograficznego smartfona....
18
6
Huawei P20 Pro - zdjęcia przykładowe
Huawei P20 Pro - zdjęcia przykładowe
Pierwszy wyposażony w 3 moduły aparatów smartfon dostarczać ma według producenta najlepszej jakości zdjęć ze wszystkich flagowców na rynku. Zobaczcie, jak sprawdza się...
31
10
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (12)