Olympus E-P1 - test

E-P1 jest pierwszym cyfrowym aparatem Olympusa z wymienną optyką, który nie jest lustrzanką. Ma w sobie łączyć najlepsze cechy kompaktu i lustrzanki - niewielkie gabaryty i dobrą jakość zdjęć. Poza tym oferuje możliwość nagrywania filmów w jakości HD 720p. Wszystko to jest upakowane w stylowe body nawiązujące swoim wzornictwem do stylu vintage.
0
Marcin Falana
17 Lipiec 2009
Artykuł na: 29-37 minut
Spis treści

5. Menu i trybu odtwarzania

Menu E-P1 jest oparte na sprawdzonym w lustrzankach Olympusa schemacie. Do dyspozycji mamy dwie zakładki menu fotografowania, menu odtwarzania,
menu fotografowania

Przeglądanie i odtwarzanie zdjęć
Podczas odtwarzania zdjęć za pomocą przycisku INFO możemy zmieniać ilość wyświetlanej informacji. Do dyspozycji mamy także histogram i alarm prześwietlenia i niedoświetlenia - obszary bez informacji mrugają na niebiesko lub czerwono. Funkcją ułatwiającą porównanie fragmentów zdjęć jest możliwość przewijania zdjęć podczas ich powiększenia. Prosta funkcja jednak często w aparatach pomijana.
wyświetlanie informacji

Poza powiększaniem zdjęć możemy wyświetlić miniaturki i kalendarz.


Spis treści
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Canon EOS M6 Mark II - zdjęcia przykładowe
Canon EOS M6 Mark II - zdjęcia przykładowe
Najnowszy Canon EOS M6 Mark II, to obok modelu 90D jedyny na rynku aparat z matrycą APS-C o rozdzielczości 32 Mp. Zobaczcie, jak radzi sobie w praktyce.
8
0
Canon EOS 90D - zdjęcia przykładowe
Canon EOS 90D - zdjęcia przykładowe
Najnowsza lustrzanka Canona, jako pierwsza w segmencie APS-C oferuje matrycę o rozdzielczości 32 Mp. Jak nowy sensor radzi sobie w praktyce? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
10
0
Sony A6600 + Sony E 16-55 mm f/2.8 G - zdjęcia przykładowe
Sony A6600 + Sony E 16-55 mm f/2.8 G - zdjęcia przykładowe
Wczoraj Sony zaprezentowało nowe korpusy i obiektywy z segmentu APS-C. Sprawdziliśmy, jak radzą sobie w praktyce.
3
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)