Olympus mju: 700 - test

Firma Olympus przyzwyczaiła nas do wysokiej jakości swoich produktów z serii mju. Cechuje je także bardzo ciekawe wzornictwo, czego najlepszym przykładem może być mju-mini, prawie kosmiczny kompakt. Wprawdzie nowy mju-700 nie ma tak śmiałego wyglądu, jednak jakościowo niczym nie ustępuje swoim starszym kolegom z teamu Olympusa. Zapraszamy do lektury testu.
0
Paweł Ryczkowski
19 Maj 2006
Artykuł na: minutę
Spis treści
6. Podsumowanie

Jak zwykle seria mju Olympusa nie zawiedzie swoich miłośników. Jakość nowego aparatu jest wysoka. Nie mogą nikogo dziwić wysokie szumy przy czułości 1600 ISO w tej klasie kompaktów, ale taka czułość zadziwić może. Niebanalny design sprawia, że bardzo chętnie bierzemy do ręki mju-700. Jakość zastosowanych materiałów zwiększa przyjemność z korzystania z tego aparatu. Szkoda że brakuje trybu manualnego, ale większość użytkowników kompaktów i tak z takiego trybu nie korzysta, a możliwość korekcji ekspozycji od -2 do +2 EV bardziej zaawansowanych amatorów usatysfakcjonuje.

Śmiało można powiedzieć, że Olympus mju-700 jest godny uwagi i nie może dziwić wysoki wynik przeprowadzonego testu.

Aparat Olympus mju-700 uzyskał wynik 74%


Oferta sklepu:

Kup ten aparat w sklepie Pstryk.pl kliknijKomentarze
Powiązane artykuły
Więcej w kategorii: Aparaty
Sony A7R IV - pierwsze wrażenia
Sony A7R IV - pierwsze wrażenia
Czy 60 Mp to za dużo, a może jednak w sam raz? Podczas europejskiej premiery mogliśmy na gorąco sprawdzić możliwości nowego bezlusterkowca Sony A7R IV.
0
6
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
24
2
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i...
15
1