Konica Minolta Dynax 5D - pierwsze wrażenia

Firma Konica Minolta Polska udostępniła nam na krótki czas przedprodukcyjny egzemplarz swojej najnowszej lustrzanki cyfrowej - modelu Dynax 5D. Zapraszamy do lektury krótkiego testu.

3. Menu

W tej części przedstawiamy animowane GIF-y przedstawiające wszystkie menu Koniki Minolty Dynax 5D. Na razie zamieszczamy je poglądowo - na dokładniejszą analizę i pełny opis przyjdzie czas z okazji dokładnego testowania egzemplarza produkcyjnego.Trzy ustawienia wyświetlania menu parametrów - pełne, okrojone powiększone i brak informacji.Poszczególne tryby ekspozycji.Menu balansu bieli aktywowane tarczą po lewej stronie górnej ścianki.Menu trybu rejestracji. Proszę zwrócić uwagę na możliwość skorzystania z bracketingu balansu bieli - z dużym lub małym skokiem.Menu czułości. O tajemniczych ustawieniach "Lo80" i "Hi200" w dalszej części tekstu.Niezwykle rozbudowane menu funkcyjne.Menu odtwarzania.Menu główne.

Komentarze
Polecane artykuły
Łukasz Bożycki: pierwsza zima z Olympusem OM-D E-M1X
6 Kwi 2019
Fotografia przyrodnicza to pasmo niepowodzeń, które od czasu do czasu przerywane jest drobnym sukcesem. W dużym stopniu zależy on od możliwości i znajomości naszego sprzętu.
2
Okiem zawodowca: Lumix S1 i S1R
28 Mar 2019
Fotografka National Geographic, kreatywny portrecista, utytułowany fotoreporter publikujący w prasie... Zobaczcie, co o nowych pełnoklatkowych korpusach Panasonic mówią profesjonalni fotografowie.
0
Obiektyw do zadań specjalnych, czyli Venus Optics Laowa 25 mm f/2.8 2.5-5X Ultra Macro i powiększenie 5:1 w praktyce
20 Mar 2019
Venus Optics Laowa 25 mm f/2.8 2.5-5X Ultra Macro to jedno z niewielu specjalistycznych szkieł kierowanych do miłośników ekstremalnych powiększeń na rynku. Jest przy tym konstrukcją znacznie nowszą i tańszą od swojego konkurenta. Zobaczcie, na co je stać.
6
Galeria zdjęć w twoim salonie? Oto przyjazne dla portfela wydruki, dzięki którym stworzysz prywatną wystawę
6 Mar 2019
Dostępność usług drukowania takich jak MojObraz.pl pozwala nam stworzyć z salony własną salę wystawową. Przyjazne portfelowi, szybkie i łatwe z punktu widzenia klienta - nie ma powodu, dla którego nie warto by było spróbować.
0