Test lustrzanki Olympus E-1

O lustrzance cyfrowej Olympus E-1, a dokładnie o E-Systemie, którego jest częścią piszemy bez mała od półtora roku. Wreszcie przyszedł czas na obszerną prezentację właściwości tego niezwykłego aparatu - dla wielu specjalistów kamienia milowego w rozwoju fotografii cyfrowej.
0
Tomasz Gutkowski
2 Październik 2003
Artykuł na: minutę
Spis treści

9. ZDJĘCIA SAMPLOWE WYKONANE APARATEM OLYMPUS E-1

Z przyjemnością prezentujemy kilkanaście zdjęć pochodzących z egzemplarza przedprodukcyjnego, ale bliskiego finalnej wersji. Pierwsze 7 miniatur po kliknięciu spowoduje rozpoczęcie otwierania pełnowymiarowych plików w oddzielnym oknie. Wykonano jest w maksymalnej rozdzielczości 2560 x 1920 w formacie JPEG przy kompresji 1/2.7 (SHQ). Uwaga! Przeciętna waga zdjęć to 3.5MB! Istnieje duże prawdopodobieństwo przeciążenia naszego serwera dlatego tylko 7 sampli można ściągnąć na dysk. Pozostałe publikujemy dla oceny poprawności naświetlenia, ostrości, balansu bieli itd.Kolejne zdjęcia nie zostały podpięte do oryginalnych plików w pełnej rozdzielczości.

nast.

Więcej w kategorii: Aparaty
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
24
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i...
15
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na...
20
4