Test lustrzanki Olympus E-1

O lustrzance cyfrowej Olympus E-1, a dokładnie o E-Systemie, którego jest częścią piszemy bez mała od półtora roku. Wreszcie przyszedł czas na obszerną prezentację właściwości tego niezwykłego aparatu - dla wielu specjalistów kamienia milowego w rozwoju fotografii cyfrowej.

9. ZDJĘCIA SAMPLOWE WYKONANE APARATEM OLYMPUS E-1

Z przyjemnością prezentujemy kilkanaście zdjęć pochodzących z egzemplarza przedprodukcyjnego, ale bliskiego finalnej wersji. Pierwsze 7 miniatur po kliknięciu spowoduje rozpoczęcie otwierania pełnowymiarowych plików w oddzielnym oknie. Wykonano jest w maksymalnej rozdzielczości 2560 x 1920 w formacie JPEG przy kompresji 1/2.7 (SHQ). Uwaga! Przeciętna waga zdjęć to 3.5MB! Istnieje duże prawdopodobieństwo przeciążenia naszego serwera dlatego tylko 7 sampli można ściągnąć na dysk. Pozostałe publikujemy dla oceny poprawności naświetlenia, ostrości, balansu bieli itd.Kolejne zdjęcia nie zostały podpięte do oryginalnych plików w pełnej rozdzielczości.

Komentarze
Polecane artykuły
Łukasz Bożycki: pierwsza zima z Olympusem OM-D E-M1X
6 Kwi 2019
Fotografia przyrodnicza to pasmo niepowodzeń, które od czasu do czasu przerywane jest drobnym sukcesem. W dużym stopniu zależy on od możliwości i znajomości naszego sprzętu.
2
Okiem zawodowca: Lumix S1 i S1R
28 Mar 2019
Fotografka National Geographic, kreatywny portrecista, utytułowany fotoreporter publikujący w prasie... Zobaczcie, co o nowych pełnoklatkowych korpusach Panasonic mówią profesjonalni fotografowie.
0
Obiektyw do zadań specjalnych, czyli Venus Optics Laowa 25 mm f/2.8 2.5-5X Ultra Macro i powiększenie 5:1 w praktyce
20 Mar 2019
Venus Optics Laowa 25 mm f/2.8 2.5-5X Ultra Macro to jedno z niewielu specjalistycznych szkieł kierowanych do miłośników ekstremalnych powiększeń na rynku. Jest przy tym konstrukcją znacznie nowszą i tańszą od swojego konkurenta. Zobaczcie, na co je stać.
6
Galeria zdjęć w twoim salonie? Oto przyjazne dla portfela wydruki, dzięki którym stworzysz prywatną wystawę
6 Mar 2019
Dostępność usług drukowania takich jak MojObraz.pl pozwala nam stworzyć z salony własną salę wystawową. Przyjazne portfelowi, szybkie i łatwe z punktu widzenia klienta - nie ma powodu, dla którego nie warto by było spróbować.
0