Test lustrzanki Olympus E-1

O lustrzance cyfrowej Olympus E-1, a dokładnie o E-Systemie, którego jest częścią piszemy bez mała od półtora roku. Wreszcie przyszedł czas na obszerną prezentację właściwości tego niezwykłego aparatu - dla wielu specjalistów kamienia milowego w rozwoju fotografii cyfrowej.

9. ZDJĘCIA SAMPLOWE WYKONANE APARATEM OLYMPUS E-1

Z przyjemnością prezentujemy kilkanaście zdjęć pochodzących z egzemplarza przedprodukcyjnego, ale bliskiego finalnej wersji. Pierwsze 7 miniatur po kliknięciu spowoduje rozpoczęcie otwierania pełnowymiarowych plików w oddzielnym oknie. Wykonano jest w maksymalnej rozdzielczości 2560 x 1920 w formacie JPEG przy kompresji 1/2.7 (SHQ). Uwaga! Przeciętna waga zdjęć to 3.5MB! Istnieje duże prawdopodobieństwo przeciążenia naszego serwera dlatego tylko 7 sampli można ściągnąć na dysk. Pozostałe publikujemy dla oceny poprawności naświetlenia, ostrości, balansu bieli itd.Kolejne zdjęcia nie zostały podpięte do oryginalnych plików w pełnej rozdzielczości.

Komentarze
Polecane artykuły
Michał „Massa” Mąsior: Czy kogokolwiek interesują Twoje zdjęcia?
12 Lut 2019
Świat profesjonalnej fotografii jest trudny. Mit wolnego zawodu przyciąga jednak wielu. Plan, by żyć i zarabiać na swojej pasji jest piękny, choć niełatwy do zrealizowania. Początkowo świetnie zapowiadające się „nowe życie” weryfikowane jest przez wiele czynników. Warto przeczytać, żeby nie wpaść w pułapkę.
17
S jak specjalista - Lumix S1 i S1R
30 Sty 2019
Wygląda na to, że liderom rynku bezlusterkowców wyrasta właśnie poważna konkurencja. Pełnoklatkowe modele S1 i S1R trafią do sprzedaży już w przyszłym miesiącu. Oto, co dziś o nich wiemy!
4
Panasonic LX100 II - mały gigant
27 Gru 2018
Duży sensor 4/3, jasny zoom i tryb filmowy 4K. A wszystko zamknięte w wyjątkowo zgrabnym i stylowym body. Nowy Lumix to aparat, który w swojej klasie nie ma dzisiaj konkurencji!
2
Przetestuj monitor BenQ - opinia Michała Ostrowskiego o BenQ SW240
19 Gru 2018
W listopadzie, wspólnie z BenQ wystartowaliśmy z konkursem, w ramach którego wybrani czytelnicy mieli szansę testować monitory z oferty BenQ. Zobaczcie jak model SW240 przypadł do gustu Michałowi Ostrowskiemu.
0