Mikro Cztery Trzecie

Wszystkie artykuły z tagiem: "Mikro Cztery Trzecie" w serwisie fotopolis.pl:
Olympus PEN-F - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
Zaprezentowanym dzisiaj aparatem PEN-F, Olympus wkracza na nową ścieżkę rozwoju swojej linii aparatów. Jeszcze przed premierą mieliśmy możliwość bliżej przyjrzeć się nowemu modelowi wykonać nim kilka zdjęć. Zapraszamy Was do pierwszych wrażeń.
27 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
Mitakon Speedmaster 35 mm f/0.95 II - nowa odsłona superjasnej stałki do bezlusterkowców
Mitakon zaprezentował nową wersję jasnego obiektywu 35 mm f/0.95, który dzięki usprawnionemu układowi optycznemu charakteryzować ma się wyższą rozdzielczością i lepszą korekcją wad optycznych. Na sklepowe półki trafi już w lutym.
22 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
ZY Optics - trzy nowe adaptery do Mikro Cztery Trzecie
Mamy dobre informacje dla użytkowników aparatów z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie. Chiński producent zaprezentował zupełnie nowe adaptery, które nie tylko skrócą ogniskową doczepionego obiektywu, lecz także zwiększą jego jasność o jeden stopień.
13 Sty 2016
Michał Chrzanowski
0
Olympus M.Zuiko DIGITAL ED 300 mm f/4 IS PRO - teleobiektyw dla profesjonalistów
CES 2016: Olympus zaprezentował dziś nowy uszczelniany teleobiektyw M.Zuiko DIGITAL ED 300 mm f/4 IS PRO do systemu Mikro Cztery Trzecie. Szkło wyposażono w system stabilizacji obrazu, szybki silnik AF, a układ optyczny umożliwia ostrzenie już z odległości 1,4 metra.
6 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
Leica DG Vario-Elmar 100-400 mm F4.0-6.3 ASPH Power O.I.S.
CES 2016: Zakres ogniskowych 100-400 mm, zmienne światło f/4-6.3, uszczelniana konstrukcja, stabilizacja obrazu czy wreszcie zaawansowany układ optyczny - to tylko niektóre cechy zaprezentowanego dziś zmiennoogniskowego teleobiektywu przeznaczonego do systemu Mikro Cztery Trzecie.
5 Sty 2016
Michał Chrzanowski
0
Zonlai 25 mm f/1.8 - jasna, tania stałka do Mikro Cztery Trzecie, Sony E i Fujifilm X
Jeśli cierpicie z powodu braku tanich, jasnych obiektywów, z pewnością spodoba Wam się nowa propozycja mało znanego, azjatyckiego producenta optyki, Zonlai. Manualny obiektyw 25 mm, ze światłem f/1.8 pomoże Wam niedrogo rozbudować swój system.
11 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0
Z Camera E1 - najmniejsza na świecie kamera 4K z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie trafia do sprzedaży
W lipcu informowaliśmy Was o kampanii crowdfundingowej ultrakompaktowej kamery 4K z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie, o dużych możliwościach, która rozmiarami niewiele odbiega od popularnych kamerek sportowych GoPro. Ciekawe urządzenie właśnie trafiło do sprzedaży.
10 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0
Tokina AT-X 100 mm T/2.9 Cinema - filmowe makro, także do Sony E i Mikro Cztery Trzecie
Nowa filmowa „setka” Tokiny oferuje odwzorowanie obrazu w skali 1:1, metalowy korpus i współpracę z rozdzielczością 4K. Co jednak najważniejsze, oferowana będzie w wersjach do większości systemów: PL, Canon EF, Nikon F, Sony E i Mikro Cztery Trzecie.
2 Lis 2015
Maciej Luśtyk
0
Meyer Optik Görlitz Nocturnus 35 mm f/0.9 - jasne szkło do bezlusterkowców
W maju niemiecki producent przypomniał o sobie zapowiedzią reaktywacji obiektywu Trioplan 100 mm f/2.8. Teraz jego ofertę wzbogaciło nowe jasno szkło do systemów Mikro Cztery Trzecie, Sony E i Fujifilm X, które charakteryzować ma się wysokiej jakości optyką.
12 Paź 2015
Maciej Luśtyk
0
Aputure DEC - kontroler bezprzewodowy z adapterem Mikro Cztery Trzecie
Firma Foxfoto zaprezentowała adapter Mikro Cztery Trzecie Aputure DEC, który posiada możliwość zdalnej kontroli za pomocą pilota. Urządzenie jest zaprojektowane z myślą o użytkownikach obiektywów Canon EF i EF-S.
2 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0